AKTUÁLNE TÉMY : Euroval  |  Líbya  |  Pavol Demitra  |  Založenie firmy  |  Zdravotníctvo  |  Radičová  |  Fico
Projekt sk1.sk je pozastavený a hľadá investora.
V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte.
Zahraničné Domáce Zaujímavé Ekonomika Politika Šport Krimi Veda a technika Zaujímavosti Zdravie Kultúra Video
Autá budúcnosti budeme potrebovať skôr ako sme si mysleli
Autá budúcnosti budeme potrebovať skôr ako sme si mysleli
2.11.2015
Čerstvý škandál automobilky Volkswagen (VW) a zopár ďalších iba potvrdil, že ľudstvo bude potrebovať vozidlá budúcnosti oveľa skôr, ako sme si predstavovali.
Volkswagen sa koncom septembra dostal do problémov gigantických rozmerov po tom, ako priznal podvádzanie pri emisiách na svojich automobiloch v USA. Onedlho svoje priznanie rozšíril a prezradil, že emisný problém sa týka 11 miliónov vozidiel na celom svete.
Komentáre:  0
Apple dnes predstaví nový iPhone 5 Novinky.cz
4.10.2011
Spoločnosť Apple chystá tlačovú konferenciu, na ktorej pravidelne predstavuje horúce novinky na vianočnú sezónu. V kuloároch sa šepká, že firma odhalí najnovšiu generáciu telefónu iPhone 5...  »
Multihosting pre 10 domén už od 9 Eur od WebSupport.sk
Video: Evolúcia pokračuje, nástroje používajú aj niektoré ryby
30.9.2011
Ryby sa pred pár mesiacmi zaradili do zoznamu živočíchov, ktoré vedia používať jednoduché nástroje. Potápač Scott Gardner totiž v júli začul pri potápaní neďaleko austrálskeho Veľkého bariérového útesu zvláštny zvuk. Keď pátral po jeho zdroji, objavil takmer metrového pyskúňa (Choerodon schoenleinii), ako v ústach drží lastúru a mláti ňou do skaly. "Prácu" živočícha sa vtedy Gardnerovi podarilo vyfotiť. Pyskúňa sa najnovšie podarilo zachytiť na videokameru aj vedcom z kalifornskej University of Santa Cruz. Výskum uplynulých desaťročí ukázal, že s nástrojmi dokážu zručne manipulovať nielen ľudoopi či primáti, ale aj niektoré druhy vtákov, sloni alebo delfíni.
Komentáre:  0
Máte zlú náladu? Nečítajte Twitter cez deň
Máte zlú náladu? Nečítajte Twitter cez deň
30.9.2011
Sociológovia z Cornell University v americkom New Yorku študovali dva roky príspevky na populárnej mikroblogovacej stránke Twitter. Ich cieľom bola štúdia vývoja a kolísania nálady jednotlivých prispievateľov. Z výsledkov analýzy vyplýva, že pozitívne správy sa najčastejšie objavujú skoro z rána a neskoro večer, okolo polnoci. Naopak, cez deň sa nálada používateľov tohto internetového komunikačného prostriedku zhoršuje. Príspevky sú tiež v priemere pozitívnejšie cez víkend ako cez pracovné dni. Vedci dohromady analyzovali takmer 500-miliónov príspevkov, ktoré boli napísané v anglickom jazyku. Sledovali pritom 2,4 milióna používateľov z 84 krajín.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Čína začala stavať svoju vlastnú "taikostanicu"
29.9.2011
Čínsky vesmírny program dosiahol ďalší výrazný úspech. Raketa Dlhý pochod II vyniesla na obežnú dráhu prvý modul plánovanej orbitálnej stanice. Modul s názvom Tiangong-1 (Nebeský palác-1) sa po desiatich minútach úspešne oddelil od rakety a asi dvadsať minút po štarte vstúpil vo výške 350 kilometrov na obežnú dráhu. Nebeský palác-1 však nie je určený pre čínskych astronautov - tzv. taikonautov. Ostane bez ľudskej posádky a slúžiť bude predovšetkým na overenie technológií pre čínsky vesmírny program, predovšetkým overenie bezpečnosti a spoľahlivosti spojenia so zásobovacími loďami. Nová vesmírna stanica by mala byť hotová do konca desaťročia.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Apple sprístupnil iTunes Music Store už aj pre Slovensko
Apple sprístupnil iTunes Music Store už aj pre Slovensko
29.9.2011
Americká spoločnosť Apple vo štvrtok otvorila internetový obchod s hudbou iTunes už aj pre používateľov zo Slovenska. Okrem nás je obchod najnovšie dostupný aj v ostatných jedenástich krajinách EÚ - v Bulharsku, na Cypre, v Českej Republike, Estónsku, Maďarsku, Lotyšsku, Litve, Malte, Poľsku, Rumunsku a Slovinsku. Pre prístup k obsahuje je potrebný účet na serveri spoločnosti a aplikácia iTunes, ktorá je správcom multimediálneho obsahu. V katalógu je v súčasnosti približne 400-tisíc digitálnych kníh a 18 miliónov hudobných nahrávok. Jedna skladba stojí okolo eura, staršie albumy sa dajú kúpiť už za 5 eur.
Médiá: 4
Komentáre:
0
iPhone 5 predstavia 4. októbra ETREND
28.9.2011
Apple oficiálne uviedol dátum jesennej konferencie s titulom Let´s talk iPhone. O príchode ďalšej generácie iPhonu sa špekulovalo takmer pol roka...  »
Google+ naberá na obrátkach ETREND
28.9.2011
Podľa najnovších údajov analytickej spoločnosti Experian Hitwise návštevnosť sociálnej siete Google+ týždeň po zrušení povinnej registrácie len na pozvánku stúpla o 1 269 percent...  »
Slovenská študentka vynašla bylinkový repelent proti komárom
Slovenská študentka vynašla bylinkový repelent proti komárom
25.9.2011
Osemnásťročná gymnazistka Petra Lörincziová z Prievidze vynašla a sama vyrobila repelent proti komárom bez použitia akýchkoľvek chemikálií. Výrobok, ktorý je zložený výlučne zo slovenských byliniek, mladá študentka v týchto dňoch prezentuje a obhajuje vo fínskych Helsinkách na súťaži mladých vedcov z celej Európy. "Správy, ktoré informovali o zvýšenom výskyte komárov na Slovensku a tiež globálne otepľovanie ma motivovali pokúsiť sa o to," povedala Lörincziová. Dodala, že veľa komerčných repelentov, ktoré sú bežne dostupné v obchodoch, obsahujú látku známu pod názvom DEET, ktorá je zdraviu škodlivá.
Médiá: 1
Komentáre:
1
Nefunkčný satelit nakoniec skončil v Tichom oceáne
25.9.2011
Neovládateľný americký vedecký satelit Upper Atmosphere Research Satellite (UARS) sa v sobotu v skorých ranných hodinách zrútil do vôd Tichého oceánu medzi Havajom a americkým štátom Oregon. Informácia, že zvyšky vedeckej družice zasiahli neobývanú časť kanadskej provincie Alberta, sa nakoniec ukázala ako nepravdivá. Nepotvrdili sa ani prvotné obavy, že satelit zasiahne husto obývané severné územie Talianska. Hoci väčšina zo 6-tonovej družice zhorela v atmosfére, prelet atmosférou "prežilo" asi 26 väčších kusov.
Komentáre:  0
Ford chce skoncovať so škrabancami na dverách
25.9.2011
Automobilka Ford predstavila inovatívne riešenie, ako predísť neželaným škrabancom z rohov dverí. Následkom takejto nehody je nezriedka aj poškodený lak, prípadne malá preliačina na jednom alebo oboch autách. Technici z európskeho vývojového centra značky Ford v Kolíne nad Rýnom preto prišli so zabudovaným chráničom, ktorý sa pri otváraní automaticky vysúva z útrob dverí a prekrýva nebezpečné hrany. "Door Edge Protector je systém, pri ktorom sa naši zákazníci budú čudovať, prečo ho nevynašiel už niekto predtým," povedal Matthias Tensing, produktový inžinier spoločnosti.
Komentáre:  0
Šesťtonový satelit už spadol na Zem, trosky našli v Kanade
Šesťtonový satelit už spadol na Zem, trosky našli v Kanade
24.9.2011
Neovládateľný šesťtonový satelit Upper Atmosphere Research Satellite (UARS) sa v sobotu v skorých ranných hodinách zrútil na Zem. Vedci z NASA zatiaľ nevedia určiť presný čas ani miesto dopadu trosiek na povrch. Nepotvrdili sa tak obavy, že zvyšky vedeckej družice UARS zasiahnu územie Talianska. Špekuluje sa však o tom, že väčšie kusy satelitu spadli v neobývanej časti kanadskej provincie Alberta. Na internetovej sociálnej sieti Twitter sa objavili nepotvrdené správy, že na mesto Okotoks južne od Calgary v západnej Kanade padali trosky, a s najväčšou pravdepodobnosťou išlo o zvyšky satelitu. NASA varovala, že úlomky a časti satelitu môžu po dopade produkovať toxický plyn.
Médiá: 4
Komentáre:
0
Vedci: Ľuďom sa pri pohľade na atraktívne osoby "zastaví rozum"
Vedci: Ľuďom sa pri pohľade na atraktívne osoby
23.9.2011
Tímu vedcov z americkej University of California (UCLA) sa podarilo zistiť, že ľudia pri pohľade na atraktívne osoby v reklamách prestávajú rozmýšľať a často konajú iracionálne. Na prieskume sa zúčastnilo 24 mužov a žien, ktorým monitorovali činnosť mozgu práve pri sledovaní reklám. Po analýze výsledkom mohli experti konštatovať, že pri zhliadnutí reklamy so sexi osobami majú ľudia tendenciu kúpiť si propagovanú vec, pričom za iných okolností by tak nemuseli urobiť. Podľa zistení vedcov je tak omnoho efektívnejšia neracionálna reklama obsahujúca príjemné obrázky ako racionálna reklama ponúkajúca jasné fakty.
Médiá: 1
Komentáre:
1
Trosky neovládateľného satelita môžu spadnúť aj na Slovensku
Trosky neovládateľného satelita môžu spadnúť aj na Slovensku
23.9.2011
Našu planétu čaká dnes večer bombardovanie z vesmíru. Do atmosféry totiž vstúpi americký vedecký satelit Upper Atmosphere Research Satellite (UARS). Hoci väčšina zo 6-tonovej družice zhorí v atmosfére, viaceré úlomky dopadnú na povrch. Prelet atmosférou by malo "prežiť" až 26 väčších kusov, pričom v pásme ich možného dopadu sa nachádza aj Slovensko. Podľa prognóz portálu výskumnej spoločnosti Aerospace je to však vysoko nepravdepodobné. "Je veľmi ťažké predpovedať, ako sa to stane. Je to veľmi dynamické prostredie a sila je veľmi intenzívna," vysvetľoval pre portál space.com Mark Matney, vedec z NASA.
Médiá: 4
Komentáre:
1
Multihosting pre 10 domén už od 9 Eur od WebSupport.sk
Zuckerberg predstavil Facebook 2.0
Zuckerberg predstavil Facebook 2.0
23.9.2011
Zakladateľ najväčšej sociálnej siete Mark Zuckerberg predstavil počas konferencie F8 v San Franciscu niektoré výrazné zmeny na Facebooku. K nim možno zaradiť napríklad zoraďovanie priateľov do jednotlivých skupín, podobne ako fungujú tzv. Kruhy na konkurenčnej sociálnej sieti Google Plus. Tie sa budú vytvárať aj automaticky, t.j. Facebook sám pridelí ľudí, s ktorými má užívateľ niečo spoločné. Zuckerberg ukázal aj novú podobu užívateľského profilu. Nová prezentácia užívateľa nesie názov Timeline (Časová os). Tá zobrazuje všetky informácie od registrácie až po súčasnosť na časovej osi, ktorú môže užívateľ kedykoľvek ľubovoľne dopĺňať napríklad o nové fotky či videá.
Médiá: 5
Komentáre:
0
Vedci spochybnili Einsteina. Prekonali rýchlosť svetla
Vedci spochybnili Einsteina. Prekonali rýchlosť svetla
23.9.2011
Vedcom z Európskej organizácie pre jadrový výskum (CERN) sa údajne podarilo zaznamenať hmotné častice - neutrína, ktoré sa pohybovali rýchlejšie ako svetlo. "Ak by to bola pravda, išlo by o veľmi senzačný objav, takže mimoriadna opatrnosť je na mieste," uviedol teoretický fyzik John Ellis. Vzhľadom na závažnosť zistenia experti strávili mesiace opakovanými kontrolami výsledkov aby sa uistili, že pri pokuse sa nedopustili chyby. Výskumníci chcú teraz požiadať kolegov z USA a Japonska o potvrdenie výsledkov experimentu. Podľa špeciálnej teórie relativity Alberta Einsteina sa nič nemôže pohybovať rýchlejšie ako svetlo.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Video: Na Zem sa rúti neovládateľný satelit, Francúz ho natočil
22.9.2011
V piatok by mali na Zem padnúť trosky amerického výskumného satelitu UARS, ktorý váži šesť ton a na orbite je od roku 1991. Vedci z NASA vypočítali, že akonáhle začne satelit vstupovať do atmosféry, rozpadne sa na 26 väčších kusov, zvyšok zhorí v atmosfére. Najväčší úlomok, ktorý dopadne na povrch by mal vážiť až 150 kilogramov. Francúzskemu fotografovi a astronómovi Thierrymu Legaultovi sa približovanie družice k Zemi podarilo natočiť na kameru. "Zdá sa, že satelit rotuje, možno v dôsledku zrážky s pozostatkami po inej družicu," uviedol Legault pre server www.spaceweather.com.
Komentáre:  0
Samsung chce zakázať predaj iPhonov a iPadov
Samsung chce zakázať predaj iPhonov a iPadov
21.9.2011
Patentový spor medzi juhokórejským Samsungom a americkou spoločnosťou Apple sa stupňuje. V troch krajinách - Francúzsku, Austrálii a Južnej Kórei - podal Samsung žalobu, v ktorej tvrdí, že zariadenia iPhone a iPad od Apple porušujú jeho patenty v oblasti bezdrôtových technológií. "V nadchádzajúcich právnych sporoch s Applom budeme nekompromisní," uviedol právny zástupca Samsungu. Podľa neho Apple porušuje patenty na technológie UTMS a 3G. Konkrétne sa spor týka smartfónov iPhone 3G, 3GS a 4, ako aj oboch generácií počítačových tabletov iPad. Právne spory medzi spoločnosťami sa začali v apríli, keď Apple zažaloval Samsung za to, že "otrocky" kopíruje jeho produkty.
Médiá: 4
Komentáre:
0
Google+ otvoril svoje brány pre všetkých
Google+ otvoril svoje brány pre všetkých
21.9.2011
Od utorka 20. septembra je sociálna sieť Google+ dostupná pre všetkých záujemcov bez nutnosti pozvánky. Do projektu sa môžu plnoletý používatelia prihlásiť pomocou svojho Google účtu. Sieť má zatiaľ charakter beta verzie a budú na ňom pokračovať vylepšenia dokiaľ neprejde do ostrej prevádzky. Spoločnosť Google tak začala otvorený konkurenčný boj s najväčšou sociálnou sieťou Facebook. Google integroval do siete Google+ svoj ​​vyhľadávač a rozšíril služba "Stretnutia" bola obohatená o celý rad vylepšení. Ide najmä o tzv. Screensharing, ktorý umožní používateľom počas hovoru zdielať svoju obrazovku počítača so všetkými účastníkmi.
Médiá: 3
Komentáre:
0
Štvrtina Slovákov je digitálne negramotná
Štvrtina Slovákov je digitálne negramotná
20.9.2011
Inštitút pre verejné otázky (IVO) predstavil v utorok výsledky analyticko-monitorovacieho projektu "Digitálna gramotnosť na Slovensku". Podľa autorov štúdie je naša digitálna gramotnosť lepšia ako je európsky priemer, no stále to nie je ideálne. Pracovať s počítačom či mobilným telefónom stále nevie štvrtina populácie Slovenska, čo je približne rovnaká hodnota ako v posledných dvoch rokoch. Digitálne gramotní Slováci zvládajú najmä bežné úlohy ako sú práca s počítačom (vrátane laptopov, tabletov a smartfónov), zasielanie SMS a MMS, e-mailová komunikácia, práca s textovým procesorom či práca s internetovým prehliadačom.
Médiá: 2
Komentáre:
1
Študent musí zaplatiť pol milióna eur za stiahnutie 31 pesničiek
Študent musí zaplatiť pol milióna eur za stiahnutie 31 pesničiek
20.9.2011
Odvolací súd v americkom Bostone potvrdil rozhodnutie nižšieho súdu, na základe ktorého musí 27-ročný študent Joel Tenenbaum uhradiť hudobným vydavateľstvám finančnú sumu vo výške 675-tisíc dolárov (zhruba 495-tisíc eur) za to, že pred niekoľkými rokmi nelegálne stiahol a zdieľal na internete 31 pesničiek. Tie mal rozširovať pomocou programov na vymieňanie si hudobných súborov. Za každú neoprávnene stiahnutú a rozširovanú pieseň mu v roku 2009 nižší súd určil finančný trest 22 500 dolárov (16 500 eur). Tenenbaum vo svojej obhajobe argumentoval tým, že udeľovanie trestov za "porušovanie autorského práva bez úmyslu finančne sa na tom obohatiť" je protiústavné.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Apple sa stal druhou najhodnotnejšou značkou
Apple sa stal druhou najhodnotnejšou značkou
19.9.2011
Americký technologický gigant Apple sa podľa konzultačnej firmy Brand Finance stal druhou najhodnotnejšou obchodnou značkou na svete. S jej hodnotou vo výške 39,3 miliardy dolárov tak Apple predbehol spoločnosť Microsoft, ktorého značka má hodnotu 39 miliárd dolárov. Na prvom mieste sa aj tento rok umiestnil internetový líder Google s hodnotou značky 48,3 miliardy dolárov. Na štvrtom mieste skončila firma IBM (36 miliárd dolárov), ďalej nasledujú spoločnosti ako napríklad Wal-Mart, Vodafone, GE, Toyota, AT&T, HSBC alebo Coca-Cola. HP je v tomto zozname na 15. mieste, Intel až na 18. priečke.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Video: Cesta okolo sveta za 60 sekúnd
19.9.2011
To čo literárnemu hrdinovi, pánovi Phileasovi Foggovi, trvalo 80 dní, môže vám zabrať len jednu jedinú minútu. A to vďaka americkému učiteľovi prírodných vied Jamesovi Drakeovi, ktorý na vytvorenie tohto videa o ceste okolo sveta použil 600 fotografií povrchu Zeme z paluby Medzinárodnej vesmírnej stanice (ISS). Tá sa po zemskej orbite pohybuje rýchlosťou zhruba 350 kilometrov za hodinu, no pre účely tohto videa boli zábery jej cesty zrýchlené. ISS svoju púť začína v noci nad Tichým oceánom, následne preletí nad Severnou a Južnou Amerikou a jej cesta sa tu končí nad Antarktídou.
Komentáre:  0
Zakladateľ Google prestal používať sociálnu sieť Google+
Zakladateľ Google prestal používať sociálnu sieť Google+
17.9.2011
Nedotiahnutý marketing alebo len nedostatok času? Larry Page, jeden zo spoluzakladateľov a generálny riaditeľ internetového vyhľadávača Google, už viac ako jeden mesiac nezverejnil žiaden nový príspevok na svojom profile na novej sociálnej sieti Google+. Práve tá by sa mala stať najväčším konkurentom doterajšieho lídra na trhu - Facebooku. Krátko po spustení Google+ pritom Page napríklad zverejnil na profile fotografie zo svojej dovolenky, či vo verejnom príspevku zagratuloval kolegom, keď projekt dosiahol prvých 10 miliónov užívateľov. Hovorca spoločnosti Google sa k prípadu odmietol vyjadriť. Poukázal však na to, že okrem verejných príspevkoch sa dá na Google+ komunikovať aj neverejne.
Médiá: 1
Komentáre:
0
Zem niekedy bombardovali meteority zo zlata
Zem niekedy bombardovali meteority zo zlata
17.9.2011
Odkiaľ sa na planéte Zem zobralo zlato? Podľa novej vedeckej teórie tento drahý kov pochádza z vesmíru. Analýza vzoriek najstarších pozemských hornín, ktorú nedávno vykonali britskí vedci, totiž ukázala, že zásoby vzácnych kovov v zemskej kôre sú výsledkom meteorického bombardovania. Zhruba 200 miliónov rokov po vzniku Zeme bol jej povrch intenzívne bombardovaný meteoritmi s vysokým obsahom zlata a iných drahých kovov. Bolo to v čase, keď zemská kôra už nebola roztavená, a preto meteority zostali na povrchu planéty. "Štúdia ukázala, že väčšina vzácnych kovov, na ktorých je založená naša ekonomika, získala naša planéta len vďaka šťastnej náhode," povedal jeden z autorov štúdie Matthias Willbold.
Médiá: 1
Komentáre:
0
Video: Prvé predstavenie nového Windows 8
16.9.2011
Uplynulú stredu sprístupnila spoločnosť Microsoft testovaciu verziu svojho nového operačného systému s názvom Windows 8. Tá je určená predovšetkým pre programátorov, no stiahnuť a vyskúšať si ju môže ktokoľvek. Súčasťou "Osmičky" bude nové prostredie Metro s rôznymi aplikáciami, ktoré ju primárne určené pre dotykové zariadenia. Zachované však ostane aj klasické grafické používateľské rozhranie (Aero), na ktoré sme navyknutí zo systémov Windows Vista a Windows 7. Portál zive.cz pripravil prvé predstavenie vývojárskej verzie nového operačného systému.
Komentáre:  0
Veľký satelit sa zrúti na Zem, úlomky môžu dopadnúť aj na pevninu
Veľký satelit sa zrúti na Zem, úlomky môžu dopadnúť aj na pevninu
16.9.2011
Vedci z Amerického úradu pre letectvo a vesmír (NASA) oznámili, že už nemajú pod kontrolou vyradený vedecký satelit UARS. Očakávajú preto, že zariadenie veľké ako autobus sa niekedy koncom septembra zrúti na Zem. Pravdepodobne dopadne niekde na územie medzi Kanadou a Južnou Amerikou. UARS ale podľa predpokladov v našej atmosfére z väčšej časti zhorí. Asi pol tony úlomkov však cez atmosféru prenikne. Zvyšky majú nekontrolovaným pádom skončiť pravdepodobne v oceáne. Je tu však určité riziko, že spadnú aj na pevninu. "Riziko ohrozenia verejného alebo súkromného majetku je extrémne nízke. Doteraz takéto trosky nespôsobili žiadne zranenie," uviedla NASA vo svojom vyhlásení.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Apple stiahol aplikáciu, ktorá identifikovala židov
Apple stiahol aplikáciu, ktorá identifikovala židov
16.9.2011
Technologický gigant Apple sa v stredu rozhodol stiahnuť z predaja údajne antisemitskú aplikáciu s názvom "Žid alebo nežid?" (fr. Juif ou pas juif?). Tá bola dostupná vo Francúzsku za sumu 0,79 eura. Užívateľom "pomáhala" zistiť, či má alebo nemá niektorá známa osobnosť židovský pôvod, resp. je vyznavačom židovskej viery. Aplikácia vyvolala pohoršenie viacerých občianskych organizácií, ktoré zvažovali podanie žaloby. Autor aplikácie Johann Levy je však sám žid a obvineniam z antisemitizmu sa bráni. "Cieľom bolo len priniesť židom pocit hrdosti, keď uvidia, že niektorý známy podnikateľ alebo iná osobnosť je tiež židom," povedal programátor.
Médiá: 1
Komentáre:
0
Intel umožní, aby notebooky vydržali na jedno nabitie celý deň
Intel umožní, aby notebooky vydržali na jedno nabitie celý deň
15.9.2011
Na medzinárodnej konferencii IDF (Intel Developer Forum) v San Franciscu predstavila spoločnosť Intel svoje plány do blízkej budúcnosti. Do dvoch rokov plánuje predstaviť na trhu nové procesory Haswell s extrémne nízkou spotrebou. S notebookmi by tak bolo možné na jedno nabitie pracovať aj 24 hodín. V režime stand-by, s pripojením na internet, by energia mala postačiť až desať dní. Predstavenie nových procesorov bude priamo nadväzovať na aktuálne úsilie Intelu pri presadzovaní segmentu takzvaných Ultrabookov. "Ultrabooky sú našou víziou počítačov budúcnosti," povedal Paul Otellini, generálny riaditeľ Intelu.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Hosting podľa vašich potrieb od WebSupport.sk
2071234567

EID s.r.o., Grosslingova 17, 811 09 Bratislava, sk1[at]m5.sk, Tel.: + 421 2 5273 1124, Fax: +421 2 5273 1211. Inzercia na sk1.sk   
Publikovanie alebo ďalšie šírenie fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. Všetky práva vyhradené © SK1.sk