AKTUÁLNE TÉMY : Euroval  |  Líbya  |  Pavol Demitra  |  Založenie firmy  |  Zdravotníctvo  |  Radičová  |  Fico
Projekt sk1.sk je pozastavený a hľadá investora.
V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte.
Zahraničné Domáce Zaujímavé Ekonomika Politika Šport Krimi Veda a technika Zaujímavosti Zdravie Kultúra Video

Tlačové správy

Pridať
5.
okt
2011

Hlasujte a zachráňte sochu vo Veľkých Vozokanoch Obec Veľké Vozokany sa zapojila do projektu „Poklady môjho srdca“, kde môže získať finančnú dotáciu na opravu kultúrnej pamiatky „Veľkovozokánsky lev“.

1.
sep
2011

Skupinové nakupovanie - trend dnešných dní. Ako sa vyznať v neprehľadnom množstve zliav a ako ich bezpečne nakupovať.

9.
aug
2011

Poradcov nehľadajte. Zadajte požiadavku na ePoradcovia.sk Na slovenskom internete vzniklo miesto online poradenských služieb. Na internetovej adrese www.eporadcovia.sk svoje služby poskytujú iba kvalifikovaní poradcovia, ktorí svoju prácu dokázali obhájiť, svojmu oboru plne rozumejú, a vedia, čo je pre Vás najlepšie. Služba ePoradcovia.sk vám umožňuje nezávislo a anonymne podať požiadavku na produkt či službu o ktorú máte záujem. Následne je len na Vás, ako naložíte so získanými informáciami. K realizovaniu vašich smelých plánov potrebujete naozajstných odborníkov – najlepšie z vášho blízkeho okolia.

29.
júl
2011

Vláda za všetko nemôže, zodpovední sú aj tí, ktorí jej umožňujú vládnuť Konanie prezidenta, ktorý podpísal zákonník práce, čím šokoval celú spoločnosť, možno označiť všakovako.

29.
júl
2011

HOVORY "M" Vladimír Mečiar: Tí, čo chybili v prípade sudcov, by mali.. V justícii je nespravodlivý stav * Zakonzervovali ho zmenou Špeciálneho na Špecializovaný súd * Žaloby na odškodnenie voči diskriminácii môžu pribúdať * Za ťažšiu prácu dostávajú menej peňazí *

23.
júl
2011

Predseda ĽS-HZDS vyjadril sústrasť nórskemu ľudu Dnes predseda ĽS-HZDS zaslal kondolenciu nórskemu premiérovi Jensovi Stoltenbergovi tohto znenia:

21.
júl
2011

Vladimír Mečiar: Vládne partokracia a niekoľko ekonomických zoskupení V hodnotení činnosti za rok vlády SR pod vedením Ivety Radičovej predseda ĽS-HZDS pripomína, že ju nevolila ani štvrtina občanov.

13.
jún
2011

Medická záhrada pohostila viac ako 12 000 návštevníkov! Uplynulý víkend patril skvelému jedlu, vínu a milovníkom kuchárskeho umenia. V Medickej záhrade sa totiž konal už 3. ročník gastronomického podujatia Gurmán Fest Bratislava.

7.
jún
2011

Bankomaty.sk sú najviac používané Androidmi Líder je Android, nasleduje iPhone, SymbianOS a Blackberry.


EID s.r.o., Grosslingova 17, 811 09 Bratislava, sk1[at]m5.sk, Tel.: + 421 2 5273 1124, Fax: +421 2 5273 1211. Inzercia na sk1.sk   
Publikovanie alebo ďalšie šírenie fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. Všetky práva vyhradené © SK1.sk