AKTUÁLNE TÉMY : Euroval  |  Líbya  |  Pavol Demitra  |  Založenie firmy  |  Zdravotníctvo  |  Radičová  |  Fico
Projekt sk1.sk je pozastavený a hľadá investora.
V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte.
Zahraničné Domáce Zaujímavé Ekonomika Politika Šport Krimi Veda a technika Zaujímavosti Zdravie Kultúra Video

O sk1.sk

Sk1 je nový spravodajský portál na slovenskom internete. Jeho cieľom je originálnou formou informovať o aktuálnom dianí čitateľov, ktorí nemajú čas niekoľkokrát denne sledovať tradičné média, aby zostali v obraze. Okrem poctivo spracovaných domácich a zahraničných udalostí tu nájdete výber zaujímavostí, ktoré aktuálne hýbu svetom internetu.

Prečo sk1

  1. Rýchly prehľad o aktuálnom dianí
  2. Všetky dôležité správy za posledných 24 hodín priamo na titulnej strane
  3. Precízny výber udalostí spracovaných tímom žurnalistov
  4. Možnosť konfrontácie informácií vo viacerých médiách
  5. V krátkych textoch obsiahnuté podstaty správ so zameraním na fakty
  6. To najlepšie zo zaujímavostí zverejnených na internete
  7. Možnosť sledovania udalostí podľa dátumu zverejnenia

Inými slovami

(1) Ak sa nechcete na niekoľko desiatok minút zašiť na tradičnom spravodajskom portáli len preto, aby ste zistili, či sa nestalo niečo, o čom by ste určite mali vedieť. Na sk1.sk zistíte všetko podstatné jednoduchým prezretím titulnej strany bez zbytočného klikania alebo hľadania.

(2) Ak nemáte čas 5 krát denne navštevovať spravodajské stránky a priebežne sledovať, čo sa za posledných niekoľko hodín udialo. Na titulnej strane sk1.sk nájdete všetky relevantné udalosti publikované za posledných najmenej 24 hodín. Pre zostanie v obraze tak bude postačovať jedenkrát denne navštíviť sk1.sk na pár minút.

(3) Ak Vás unavuje prekopávať sa desiatkami irelevantných správ zverejnených v zmysle hesla: „Len aby sme vždy niečo publikovali“. Naši redaktori dôkladne vyberajú udalosti, o ktorých bude sk1.sk informovať.

(4) Ak ste si vedomý toho, že každá udalosť sa dá „rukou“ novinára prifarbiť podľa toho, odkiaľ prúdia financie. Našu nezávislosť Vám môžeme sľúbiť. Dokázať Vám ju chceme tak, že Vám umožníme konfrontovať nami prinesené informácie s informáciami zverejnenými v iných médiách. Bez námahy tak môžete siahnuť po rozsiahlejších správach publikovaných v rôznych zdrojoch.

(5) Ak sa chcete dozvedieť podstatu udalostí bez toho, aby ste sa museli prehrýzať cez množstvo omáčky obsiahnutých v tradičných správach. Váš čas je drahý aj pre nás.

(6) Ak si radi na jednom mieste pozriete zaujímavosti, ktoré práve v tom čase hýbu svetom internetu. Nielen slovenského.

(7) Ak si radi z času na čas pozriete, čo sa stalo v niektorý konkrétny deň v minulosti. Niekoľkými kliknutiami sa tak prenesiete do histórie zobrazením titulnej stránky sk1.sk publikovanej v ten deň.

Prevádzkovateľ portálu

Prevádzkovateľom portálu sk1.sk je EID s.r.o. so sídlom Grösslingová 17, 811 09 Bratislava, IČO: 36 287 806, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 39926/B.

Technickú správu portálu sk1.sk zabezpečuje IURATECH.

Predaj reklamy zabezpečuje ECENTER.

EID s.r.o., Grosslingova 17, 811 09 Bratislava, sk1[at]m5.sk, Tel.: + 421 2 5273 1124, Fax: +421 2 5273 1211. Inzercia na sk1.sk   
Publikovanie alebo ďalšie šírenie fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. Všetky práva vyhradené © SK1.sk