Webnoviny  chelemen  TV
NOVINY
AKTUÁLNE TÉMY : Euroval  |  Líbya  |  Pavol Demitra  |  Založenie firmy  |  Zdravotníctvo  |  Radičová  |  Fico
Projekt sk1.sk je pozastavený a hľadá investora.
V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte
na info@sk1.sk

Lasica sa dištancuje od textu na webe, jeho meno zneužili


Foto: TASR
17.8.2011
Umelec Milan Lasica sa dištancoval od textu s názvom "Realita súčasnosti", ktorý sa šíri internetom a je podpísaný jeho menom. Článok je zverejnený na viacerých internetových stránkach, medzi nimi na webe bývalého poslanca za SNS Sergeja Chelemendika. "Upozorňujem, že s textom nemám nič spoločné, je to podvrh od ktorého sa dištancujem a protestujem proti zneužitiu môjho mena," uviedol Lasica. "Hrôza, čo sa tu udialo za tých dvadsať rokov. Vytratila sa láska, porozumenie, ľudskosť, tolerancia, teplo rúk, sklon pred šedinami. Nepoznáme suseda, nevieme aký plat má vlastná žena či muž. Nesmieme dať po zadku vlastnému dieťaťu ak nechceme mať problémy s úradmi," uvádza sa napríklad texte článku.
« späť
Súvisiace články v iných médiách
  TV
NOVINY
:   Meno Milana Lasicu zneužili
  chelemen :   Milan Lasica - Realita súčasnosti  Webnoviny :   Milan Lasica sa bráni proti zneužitiu svojho mena
Neobmedzený hosting od WebSupport.sk


Text:
Meno:  
Antispam:   ( napíšte sk1 )

Komentáre
  22.8.2011 | 10:31Rybarka
Saťo, ať máš na téma textu jakýkoliv názor, to vůbec nesouvisí s problémem, že se nikdo nemá vydávat za autora vět. Ty jsi pro lež. Styď se...
  19.8.2011 | 16:13golem
po ovoci poznate ich... hm, ano tak vravel tiez jeden hebrejec, ktory nabol vlastnym dost dobry, hoci bol Syn Bozi. a co potom taka Slovac? ta je dobra len na to, aby sa prostrednictvom poplatkov za mobil skladala tejto Kolcave na tucne honorare. lebo s moderatorom je to ako s podprsenkou. nemusi byt, ale ked je, tak to cele pozdvihne. shalom, priatelia.
  18.8.2011 | 15:04Longy
Neverim, ze to bol asicov text – je prilis uprimny, vyjadreny v jednoduchych vetach a bez jeho typickych ustipacnych az cynickych slahov. V istej mudrej knihe sa hovori, ze „po ovoci poznate ich“. Skutocne Lasicovo ovocie mozno vidiet v dramaturgii jeho sceny. Teraz sa tam nahravaju grcy ako „Particka“ a podstatny priestor sa venuje „modernym“, liberalistickym autorom s temami ako homosexualita, zlocin a dekadencia. Dal som sa raz zlakat na predstavenie v L+S Godber, Thornton: Barmanky, dramaturgia: Lasica, rezia: Nvota; hrali: Magalova, Studenkova, Kocurikova, Morova. Uputavka hovorila, ze "Styri zname herecky sa divakovi predstavia aj v takych podobach, v akych ich doteraz nemal moznost vidiet". Tak toto jedine bola naozaj pravda. Mizerny, ubohy, lascivno-vulgarny text, prespikovany "in-slovami" ako "brutalne", "koxo", "v pohode", "to neriesim"; nulova zapletka, plagatoidne, ukricane prehravanie akoze dramatickych situacii, trapne afektovanie provincnych celebrit - to vsetko som este prvych 10 minut vydrzal, veril som, ze MUSI prist nejaky obsah. Ale ked z javiska do hladiska prebublal uz desiaty vyskyt slov ako "j.bat, sr.t, smradlave gule, k.k.t, p.ca a grcat" to mi bolo uz naozaj na grcanie a musel som vybehnut na ulicu nadychat sa cerstveho vzduchu.
  17.8.2011 | 20:13Maťo
Pán Lasica protestujete proti vlastnému ja? Prečo? Vy ako demokrat každým pórom svojho tela a vyznávač ľudských hodnôt sa dištancujete od pravdy a smutnej reality dnešných dni a bez mihnutia oka sa dištancujete od toho, čo ste dosiaľ vyznával? Ak to nie je starecká demencia, tak ste poriadna maska, ktorá hrala divadlo aj v súkromnom živote. Sklamal ste ma na celej čiare.
  17.8.2011 | 19:53Saťo
A čo, pán Lasica, azda si myslíte, že to nie je pravda? Pravdepodobne už pracuje demecia.Vytratila sa láska, porozumenie, ľudskosť, tolerancia, teplo rúk, sklon pred šedinami - áno pám Lasica, je to pravda. Proti čomu vlastne protestujete? Proti týmto pravdám? Je to veľmi smutný protest. Vy to nevidíte?

EID s.r.o., Grosslingova 17, 811 09 Bratislava, info[at]sk1.sk, Tel.: + 421 2 5273 1124, Fax: +421 2 5273 1211. Inzercia na sk1.sk   
Publikovanie alebo ďalšie šírenie fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. Všetky práva vyhradené © SK1.sk