AKTUÁLNE TÉMY : Euroval  |  Líbya  |  Pavol Demitra  |  Založenie firmy  |  Zdravotníctvo  |  Radičová  |  Fico
Projekt sk1.sk je pozastavený a hľadá investora.
V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte.
Zahraničné Domáce Zaujímavé Ekonomika Politika Šport Krimi Veda a technika Zaujímavosti Zdravie Kultúra Video

Tlačové správy

« späť

Hlasujte a zachráňte sochu vo Veľkých Vozokanoch

5.10.2011
Obec Veľké Vozokany sa zapojila do projektu „Poklady môjho srdca“, kde môže získať finančnú dotáciu na opravu kultúrnej pamiatky „Veľkovozokánsky lev“.

 

Obec Veľké Vozokany sa zapojila do projektu „Poklady môjho srdca“, kde môže získať finančnú dotáciu na opravu kultúrnej pamiatky „Veľkovozokánsky lev“.  Z veľkého množstva žiadateľov, bola táto kultúrna pamiatka zaradená medzi 8 sôch z rôznych regiónov Slovenska, ktoré potrebujú pomoc. Víťazná socha s najvyšším počtom hlasov dostane od Nadácie VÚB finančné prostriedky na obnovu. Hlasovanie prebieha do 31. októbra 2011. Do záchrany sochy sa môžete zapojiť aj Vy.

 

Rozhodnúť svojím hlasom môžete aj vy na webovej adrese www.vub.sk./sochy/

Kultúrna pamiatka  „Veľkovozokánsky lev“ – bronzové súsošie, bola postavená v roku 1652 ako pamätník slávneho víťazstva uhorských vojsk nad Turkami.

 

Autor: Obec Veľké Vozokany


EID s.r.o., Grosslingova 17, 811 09 Bratislava, sk1[at]m5.sk, Tel.: + 421 2 5273 1124, Fax: +421 2 5273 1211. Inzercia na sk1.sk   
Publikovanie alebo ďalšie šírenie fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. Všetky práva vyhradené © SK1.sk