AKTUÁLNE TÉMY : Euroval  |  Líbya  |  Pavol Demitra  |  Založenie firmy  |  Zdravotníctvo  |  Radičová  |  Fico
Projekt sk1.sk je pozastavený a hľadá investora.
V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte.
Zahraničné Domáce Zaujímavé Ekonomika Politika Šport Krimi Veda a technika Zaujímavosti Zdravie Kultúra Video

Tlačové správy

« späť

Poradcov nehľadajte. Zadajte požiadavku na ePoradcovia.sk

9.8.2011
Na slovenskom internete vzniklo miesto online poradenských služieb. Na internetovej adrese www.eporadcovia.sk svoje služby poskytujú iba kvalifikovaní poradcovia, ktorí svoju prácu dokázali obhájiť, svojmu oboru plne rozumejú, a vedia, čo je pre Vás najlepšie. Služba ePoradcovia.sk vám umožňuje nezávislo a anonymne podať požiadavku na produkt či službu o ktorú máte záujem. Následne je len na Vás, ako naložíte so získanými informáciami. K realizovaniu vašich smelých plánov potrebujete naozajstných odborníkov – najlepšie z vášho blízkeho okolia.

 Výhody tohto portálu

·         Tento portál umožňuje stret požiadaviek od bežných návštevníkov portálu a ponuky od vybraných kvalifikovaných poradcov

·         Návštevník portálu nájde profesionálnych odborníkov a získa všetky potrebné informácie od kompetentných

·         Systém preferuje spojenie klienta a najvhodnejšieho poradcu priamo z najbližšieho okolia

·         Možnosť zadať požiadavku či dotaz z akejkoľvek oblasti s úzkym zameraním na určitú oblasť a typ poradcu

·         Systém je úplne zadarmo, tak pre zadanie požiadavky, ako pre registráciu poradcu


Pre koho je portál určený

·         Koncový klient - chce riešiť svoje problémy a potreby na odbornej báze so skutočne overeným odborníkom

·         Skupina poradcov - prezentuje svoju značku, svoje portfólio a konkrétnych odborníkov z vlastných radov

·         Konkrétny odborník - zo širokej palety rôznych odvetví, ktorý uspokojuje požiadavky potencionálnych klientov

·         Široká verejnosť - chce získať kontakt na osobného poradcu v ktorejkoľvek z ponúkaných kategórii s možnosťou zadať požiadavku

Nová služba vzniká tiež ako možnosť pre odborníkov, ktorí chcú nájsť klientov pre svoje služby. Služba je priam ideálna pre všetkých, ktorí ponúkajú svoje služby náhodným oslovením. So službou ePoradcovia.sk poradca získa kontakty na klientov, ktorí už dopredu prejavili záujem o jeho služby.


Na záver niekoľko typov

Chcete vedieť, kde je najlepšie investovať, ako najlepšie zhodnotiť vaše úspory, ako sa zbaviť dlhov, ako výhodne získať pôžičku či zrealizovať si svoje sny? Potrebujete finančné poradcu.

Chcete si kúpiť alebo predať byt? Refinancovať hypotéku? Zadajte požiadavku na ePoradci.sk a nájdete odborného poradcu, ktorý nájde lepšie riešenie šité vám na mieru.

Chcete byť zaistení a pritom výhodne zhodnocovať svoje peniaze? Myslíte na svoj dôchodok už teraz? Preto si nájdite osobného poradcu, ktorý zvolí to najvýhodnejšie poistenie pre vás.

Nájdite si poradcu v gastronómii podobne ako v relácii Áno šéfe, ktorý urobí z vašej reštaurácie, pubu či baru obľúbené miesto pre gurmánov v širokom okolí.

Podstúpte zmenu vizáže a naberte nové sebavedomie podobne ako v relácii Zmenáreň. Odborník pre vás vyberie primerané oblečenie, najlepšie líčenie a účes ktorý vám pristane.


EID s.r.o., Grosslingova 17, 811 09 Bratislava, sk1[at]m5.sk, Tel.: + 421 2 5273 1124, Fax: +421 2 5273 1211. Inzercia na sk1.sk   
Publikovanie alebo ďalšie šírenie fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. Všetky práva vyhradené © SK1.sk