AKTUÁLNE TÉMY : Euroval  |  Líbya  |  Pavol Demitra  |  Založenie firmy  |  Zdravotníctvo  |  Radičová  |  Fico
Projekt sk1.sk je pozastavený a hľadá investora.
V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte.
Zahraničné Domáce Zaujímavé Ekonomika Politika Šport Krimi Veda a technika Zaujímavosti Zdravie Kultúra Video
Brusel za črevnú nákazu odškodní aj Slovákov
Brusel za črevnú nákazu odškodní aj Slovákov
9.6.2011
Nárok na finančnú kompenzáciu pre výrobcov zeleniny majú aj slovenskí poľnohospodári. A to aj napriek tomu, že smrtiaca nákaza E.coli sa u nás zatiaľ neobjavila. „Aj slovenskí farmári budú môcť žiadať o odškodnenie. Týka sa to nielen zeleninárskych a potravinárskych zväzov, ale aj malých podnikateľov,“ potvrdil hovorca rezortu pôdohospodárstva Juraj Kadáš. Žiaden slovenský poľnohospodár o podporu zatiaľ nepožiadal, niekoľkí však potvrdili, že túto možnosť určite využijú. „Kompenzácia by sa mala týkať producentov paradajok, uhoriek, šalátu a podľa nového návrhu už aj paprík a cukín. Schváliť by sme to mali budúci týždeň v utorok,“ oznámil v stredu eurokomisár pre poľnohospodárstvo Dacian Ciolos.
Médiá: 3
Komentáre:
0
Ceny nafty a benzínov dnes zlacnejú o 1,5 centa
Ceny nafty a benzínov dnes zlacnejú o 1,5 centa
8.6.2011
Slovenskí motoristi sa dočkajú výraznejšieho zlacnenia palív. Ceny benzínov a nafty sa od stredy na čerpacích staniciach znížia najčastejšie o 1,5 centu za liter. Bude to tretie zlacnenie pohonných látok za posledný mesiac. Aktuálne zlacnenie je dôsledok vývoja cien pohonných látok na burze v Rotterdame. Z neho tiež vyplýva, že ak by sa na svetových trhoch situácia nezmenila, ceny benzínov a nafty na Slovensku by sa mohli znížiť aj budúci týždeň. Podľa odhadov o ďalší cent za liter.
Médiá: 3
Komentáre:
0
Okresný šéf SDKÚ má už len jedného súpera
Okresný šéf SDKÚ má už len jedného súpera
8.6.2011
Firma okresného šéfa SDKÚ-DS Ondreja Ščurka, ktorý zapríčinil spory vo vládnej koalícii, má v súboji o prenájom budovy pre košickú daňovú správu už len jedného súpera. Po vyradení zvyšných štyroch ponúk pre nedodržanie podmienok zostala v hre okrem Ščurkovej spoločnosti Nitra Invest aj firma CTR Business Center. Cena, ktorú dvaja finalisti ponúkajú, nie je známa. Víťaza komisia vyberie do 14. júna. V prípade získania zákazky sa Ščurka opätovnej politizácie a obvineniam z klientelizmu neobáva.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Multihosting pre 10 domén už od 9 Eur od WebSupport.sk
Mikloš trvá na deficite pod päť percent
Mikloš trvá na deficite pod päť percent
8.6.2011
Minister financií Ivan Mikloš (SDKÚ-DS) stále verí, že sa vláde podarí znížiť tohtoročný deficit verejných financií pod päť percent HDP. Cieľ vlády v pondelok spochybnila ratingová agentúra Fitch, podľa ktorej Slovensku tento rok klesne deficit len na úroveň 5,7 percenta. Fitch vidí riziko zlyhania plánu v slabšom raste našej ekonomiky, v realizácii rozpočtových opatrení či v škrtaní výdavkov. Problémom sú najmä zadlžené nemocnice, železnice a neistý je aj predaj emisných povoleniek. Ak bude treba, vláda podľa Mikloša prijme ďalšie opatrenia.
Médiá: 4
Komentáre:
2
Mihál: Nie je pravda, že pre mladých zavádzame povinný vstup do 2. piliera
Mihál:  Nie je pravda, že pre mladých zavádzame povinný vstup do 2. piliera
7.6.2011
Navrhovaná novela o starobnom dôchodkovom sporení počíta s automatickým zaradením mladých ľudí do druhého piliera pri vstupe na pracovný trh. Podľa šéfa rezortu práce Jozefa Mihála (SaS) však nejde o povinný vstup, pretože mladí budú mať niekoľkoročnú možnosť na rozhodnutie na výstup. "To je to, ako by sme povedali, že teraz je vstup zakázaný. Mladí budú mať dvojročné obdobie, počas ktorého sa budú musieť rozhodnúť z piliera vystúpiť. Štartovacie nasadenie bude tak v opačnom póle, ako je to doteraz," vysvetlil dnes pre médiá minister. V prípade, keby bol vstup povinný, sporiteľ by nemal možnosť tento typ sporenia opustiť.
Médiá: 3
Komentáre:
0
V roku 2012 by STV mohla byť nestratová
V roku 2012 by STV mohla byť nestratová
6.6.2011
Možnosti oddlženia Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) by mali byť jasnejšie v júli, keď budú hotové najčerstvejšie analýzy vývoja rozpočtových príjmov. Strata RTVS za Slovenskú televíziu v rokoch 2007 až 2010 je 45 miliónov eur. Súčasný stav je podľa generálnej riaditeľky Miloslavy Zemkovej udržateľný len pár mesiacov. Vyrovnané hospodárenie očakáva najskôr v roku 2012, no iba ak na vykrytie straty prispeje štát. Pre dlhy RTVS šetrí a prepúšťa približne 400 ľudí. Slovenský rozhlas na rozdiel od STV vykázal v posledných štyroch rokoch pozitívny hospodársky výsledok.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Daniarom v Košiciach núka prenájom aj Nitra Invest
Daniarom v Košiciach núka prenájom aj Nitra Invest
3.6.2011
Výberová komisia Daňového riaditeľstva dnes za prítomnosti notárky a médií otvorila obálky s ponukami na prenájom nehnuteľností pre sídlo daňových úradov v Košiciach. Do verejnej súťaže sa prihlásili tri košické firmy, dve bratislavské a jedna nitrianska. Medzi uchádzačmi je aj firma Nitra Invest, ktorá už predtým daniarom prenajala priestory za zhruba 6,6 milióna eur a je spájaná so straníckym klientelizmom na pozadí SDKÚ-DS. Jednu obálku komisia neotvorila, pretože bola doručená po termíne. Konkrétne nehnuteľnosti ponúkané na prenájom zverejní daňové riaditeľstvo po overení zápisnice. Výsledky súťaže budú známe 14. júna.
Médiá: 4
Komentáre:
0
Najchudobnejšou stranou je SDKÚ, najviac má Smer
Najchudobnejšou stranou je SDKÚ, najviac má Smer
29.5.2011
Televízia Markíza zverejnila informácie o finančných správach parlamentných strán. Povinnosť podať výročnú správu za rok 2010 si splnili všetky významné politické subjekty. Podľa zákona ide úspešným subjektom z rozpočtu príspevok na činnosť za výsledky dosiahnuté vo voľbách. SaS a Most-Híd dostávajú peniaze aj za hlasy pre poslancov, ktorí nie sú ich členmi. Poslanci OKS si ich ani nenárokujú. Najbohatšou stranou je Smer-SD na čele s Robertom Ficom, nasledovaný SMK a SaS. Naopak najmenší majetok vlastnia SDKÚ-DS a KDH Jána Figeľa.
Médiá: 1
Komentáre:
0
Syndikát novinárov už vie, ako získa chýbajúce financie
Syndikát novinárov už vie, ako získa chýbajúce financie
28.5.2011
Slovenský syndikát novinárov (SSN) našiel riešenie na zlú ekonomickú situáciu organizácie. Členovia mimoriadneho snemu rozhodli, že syndikát dá bratislavský Dom novinárov do zálohy, aby mohol získať úver v banke. Na sneme sa hovorilo aj o programovej stratégii SSN na roky 2011 až 2013, ktorá by mala podľa jeho predsedu Petra Kubínyiho postaviť syndikát na nohy. Delegáti zároveň otvorili možnosť zvyšovania členského, ktoré v súčasnosti tvorí len asi 11 percent z celkových príjmov. Organizácia má dnes približne 1 600 členov.
Médiá: 3
Komentáre:
0
Maďarská vláda získala vplyv v Slovnafte
Maďarská vláda získala vplyv v Slovnafte
26.5.2011
Maďarská vláda na čele s Viktorom Orbánom spätne odkúpila vyše pätinový podiel v maďarskom koncerne MOL, stala sa tak jeho druhým najdôležitejším akcionárom. Ten ovláda drvivú väčšinu akcií v slovenskom Slovnafte. Vládny podiel však môže byť vzhľadom na podiely iných štátnych inštitúcií, ako aj zoštátnených penzijných fondov, ešte väčší. „Správanie súčasnej vládnej garnitúry je dosť nepredvídateľné, najmä do akej miery sú schopní využiť rafinériu Slovnaft na presadzovanie politických cieľov," vyjadril sa politológ Juraj Marušiak k možnému správaniu maďarskej vlády.
Médiá: 3
Komentáre:
0
Železničiari zastavia v piatok na hodinu vlaky
Železničiari zastavia v piatok na hodinu vlaky
25.5.2011
Federácia strojvodcov vyhlásila na piatok 27.mája jednohodinový výstražný štrajk. Jeho hlavným cieľom je dať najavo nespokojnosť so spôsobom a postupom riešenia revitalizácie železničných spoločností. Mal by byť realizovaný v tej najvyťaženejšej dobe, a to od 14:50 do 15:50. Podľa pokynov štrajkového výboru by sa mal štrajk týkať iba územia Slovenska. Každý vlak vypravený pred 14:50 by mal po rozkaze na odchod odísť a následne po príjazde do najbližšej stanice zastaviť a odísť z nej až po 15:50.
Médiá: 3
Komentáre:
0
Európska únia bude testovať jadrové elektrárne
Európska únia bude testovať jadrové elektrárne
25.5.2011
Členské krajiny Európskej únie sa po mesiacoch rokovaní konečne dohodli na podmienkach uskutočnenia záťažových testov v jadrových elektrárňach. Tie sa budú realizovať vo všetkých členských štátoch, v ktorých sa využíva atómová energia na výrobu elektriny. Podľa dohody sa testy rozdelia do dvoch kategórií. Prvou budú takzvané "skúšky spoľahlivosti", ktoré budú preverovať schopnosť elektrárni odolať starnutiu, prírodným katastrofám alebo situáciám spojeným s pôsobením ľudského faktora. Do kategórie "bezpečnostných testov" budú spadať teroristické útoky a letecké havárie v areáli jadrových zariadení.
Médiá: 2
Komentáre:
3
Beblavý: Nová výpovedná doba môže mať fatálne následky pre mladých
Beblavý: Nová výpovedná doba môže mať fatálne následky pre mladých
23.5.2011
Poslanec SDKÚ–DS Miroslav Beblavý chce pozmeňujúcim návrhom dosiahnuť kratšiu výpovednú dobu, akú v novele Zákonníka práce navrhuje minister práce Jozef Mihál (SaS). Mihál vo svojej novele, ktorá ide v parlamente do druhého čítania, navrhuje, aby sa výpovedná lehota odstupňovala podľa počtu odpracovaných rokov na jeden až päť mesiacov. Poslanec Beblavý tvrdí, že to poškodí mladých ľudí a nováčikov na trhu práce: „Zamestnávateľ bude motivovaný prednostne ich prepúšťať kvôli výrazne nižším nákladom na prepúšťanie. Takéto systémy majú podľa skúseností z krajín južnej Európy fatálne dôsledky na zamestnanosť a zamestnateľnosť najmä mladých ľudí.“
Médiá: 4
Komentáre:
1
Obnova Japonska by mala stáť viac ako 86 miliárd eur
Obnova Japonska by mala stáť viac ako 86 miliárd eur
23.5.2011
Japonský minister hospodárstva Kaoru Josano odhaduje, že vláda bude musieť vyčleniť na rekonštrukciu severovýchodnej časti krajiny, ktorú zasiahlo ničivé zemetrasenie a vlny tsunami, viac ako 86 miliárd eur (10 až 15 biliónov jenov). Za nevyhnutné považuje preto zvýšenie daní a emitáciu dlhopisov. Rekonštrukcia by sa však podľa ministra nemala uskutočniť bez navrhnutia spôsobov, ako dlhy splácať. Marcové zemetrasenie vrátilo japonskú ekonomiku do recesie a v prvom štvrťroku tohto roka sa hrubý domáci produkt zmenšil viac, ako sa očakávalo.
Médiá: 3
Komentáre:
0
Na Slovensku pracuje čoraz viac Rumunov
Na Slovensku pracuje čoraz viac Rumunov
23.5.2011
Slovensko je tiež súčasťou pohybu pracovných síl z východu na západ. Zatiaľ čo pred krízou na Slovensku pracovalo oficiálne okolo 10 tisíc všetkých cudzincov, dnes ich je takmer dvojnásobne viac. Náš trh práce je atraktívny predovšetkým pre Rumunov, ktorých počty v súčasnosti lámu rekordy. Celkovo ich u nás pracuje viac ako 3 300. Zamestnávatelia si vo všeobecnosti pochvaľujú väčšiu pracovitosť aj prispôsobivosť cudzincov. V mnohých prípadoch uprednostnili pracovníkov zo zahraničia pred domácimi, ktorí sú často na obsadzované pozície nepoužiteľní.
Médiá: 3
Komentáre:
0
Multihosting pre 10 domén už od 9 Eur od WebSupport.sk
V čase prepúšťania zvýšila Sociálna poisťovňa manažérske platy
V čase prepúšťania zvýšila Sociálna poisťovňa manažérske platy
23.5.2011
Sociálna poisťovňa (SP) plánuje do konca tohto roka prepustiť viac ako 700 ľudí, čo je približne 10 percent z celkového počtu zamestnancov. Vedenie SP tiež rozhodlo o zvýšení platov pre svojich manažérov. Desať ľudí z vedenia si tak od apríla prilepšilo priemerne o 250 eur. Ich mesačné platy by sa tak po zvýšení mali pohybovať na úrovni okolo 3 200 eur. Generálny riaditeľ SP Ľuboš Lopatka zvyšovanie miezd bráni. Jediná cesta k dosiahnutiu pozitívnych zmien podľa neho vedie cez menší počet kvalifikovaných ľudí, ale lepšie platených.
Médiá: 2
Komentáre:
0
ČR: Na demonštrácii odborárov sa zúčastnilo 48 000 ľudí
ČR: Na demonštrácii odborárov sa zúčastnilo 48 000 ľudí
22.5.2011
Demonštráciu organizovala Českomoravská konfederácia odborových zväzov (ČMKOS), ktorú rozhnevali vládne reformy daní, dôchodkov a systému zdravotnej starostlivosti. Demonštranti sa zišli pri Dome odborových zväzov na Žižkove, kde ich bolo ešte len 10 000. Postupne sa počas pochodu na Václavské námestie pridávali aj ďalší, celkovo sa protestu zúčastnilo až 48 000 ľudí. Odborári okrem iného požadovali vypísanie predčasných volieb a presviedčali dav, že vláda im sústavne klame.
Médiá: 5
Komentáre:
0
Štát nevie, kde vezme peniaze na oddlženie 40 nemocníc
Štát nevie, kde vezme peniaze na oddlženie 40 nemocníc
14.5.2011
Do konca roka potrebuje ministerstvo financií nájsť takmer 200 miliónov eur, aby oddlžilo 40 nemocníc, ktoré sa majú stať štátnymi akciovými spoločnosťami. Zatiaľ však nevie kde tieto peniaze nájsť a s najväčšou pravdepodobnosťou k úplnému oddlženiu do konca roka ani nedôjde. Kabinet tvrdí, že všetko stihne, podľa exministra zdravotníctva Richarda Rašiho je však hrozba konkurzu týchto nemocníc vysoká.
Médiá: 1
Komentáre:
0
Daňovákov bude viesť Igor Krnáč
Daňovákov bude viesť Igor Krnáč
13.5.2011
Novým šéfom Daňového riaditeľstva sa stal Igor Krnáč. Minister financií Ivan Mikloš (SDKÚ-DS) ho dnes vymenoval do funkcie s účinnosťou od 16. mája. Krnáč dočasne zastupoval predchádzajúceho riaditeľa Miroslava Mikulčíka, ktorý odstúpil v apríli kvôli kauze podozrivého prenájmu budovy pre košické daňové úrady od firmy okresného predsedu SDKÚ v Nitre. Doteraz pôsobil ako námestník generálneho riaditeľa pre kontrolu daní a daňovú exekúciu.
Médiá: 3
Komentáre:
0
Figeľ odvolal šéfa NDS Alana Sitára
Figeľ odvolal šéfa NDS Alana Sitára
12.5.2011
Minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Ján Figeľ (KDH) dnes odvolal generálneho riaditeľa Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS) Alana Sitára. Dôvodom sú sporné zmluvy týkajúce sa externých poradenských služieb a školení. Viaceré z nich boli medzičasom zrušené. Medializované školenie v luxusnom 5-hviezdičkovom hoteli sa po anonymnom liste od zamestnancov napokon tiež neuskutočnilo. Predsedníčka vlády Iveta Radičová Figeľovo rozhodnutie oceňuje. Dočasným vedením spoločnosti bude poverený niekto z doterajšieho vrcholového manažmentu NDS.
Médiá: 5
Komentáre:
1
Tipos je chránený pred veriteľmi
Tipos je chránený pred veriteľmi
12.5.2011
Okresný súd v Bratislave povolil reštrukturalizáciu národnej lotériovej spoločnosti Tipos. Rozhodnutie bolo zverejnené v Obchodnom vestníku. Prvý návrh Tiposu, ktorý mal spoločnosti umožniť ochranu pred veriteľmi, súd v apríli zamietol. Firma sa snaží rôznymi spôsobmi ochrániť majetok štátu pred nárokmi cyperskej spoločnosti Lemikon Limited, ktorej Najvyšší súd nedávno priznal vyše 14 miliónov eur za údajné neoprávnené používanie ochranných známok a know-how.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Za predaj emisií si zaplatíme
Za predaj emisií si zaplatíme
12.5.2011
Slovensko predá zvyšných 27 miliónov ton emisných kvót cez sprostredkovateľa. Minister životného prostredia József Nagy (Most-Híd) vylúčil možnosť priameho predaja inej krajine či obchodovania na burze kvôli „pošramotenému renomé“ nášho štátu na trhu s emisiami. Dôvodom má byť nevýhodný predaj voľných kvót americkej garážovej firme Interblue Group za cenu o polovicu nižšiu ako okolité krajiny v roku 2008 za vlády Roberta Fica. Vybraný sprostredkovateľ dostane odmenu za každú predanú tonu, presné percento zatiaľ nie je známe. Predaj na burze by bol pritom transparentnejší a lacnejší.
Médiá: 1
Komentáre:
0
Nehospodárnosť v NDS preverí Úrad vlády
Nehospodárnosť v NDS preverí Úrad vlády
12.5.2011
Premiérka Iveta Radičová (SDKÚ-DS) očakáva, že minister dopravy Ján Figeľ (KDH) bude vo veci údajného nehospodárneho fungovania Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS) konať rýchlo. Informácie, ktoré má z médií, nazvala neospravedlniteľnými. Kauzu pravdepodobne prešetrí Úrad vlády. Anonymný list od nespokojných zamestnancov NDS upozornil na údajne pochybné rozhodnutia súčasného vedenia štátnej firmy v personálnej či obchodnej oblasti. Figeľ informoval, že záležitosť preveruje.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Figeľovi ľudia sa chceli školiť predražene
Figeľovi ľudia sa chceli školiť predražene
11.5.2011
Národná diaľničná spoločnosť (NDS) chystala pre svojich zamestnancov predražené školenie o tvorbe firemných hodnôt a vízií. Manažéri štátnej akciovky si objednali trojdňové konzultácie od spoločnosti FranklinCovey za takmer 9 000 eur. Jej lektorom je aj hlavný radca ministra dopravy Marián Kolník. Školenie malo prebehnúť v luxusnom päťhviezdičkovom hoteli Amade Chateau pri Dunajskej Strede napriek tomu, že diaľničiari vlastnia na Liptove účelové zariadenie. Za hotel mali zaplatiť ďalších 3 000 eur. Svoj program však manažéri na poslednú chvíľu zmenili kvôli anonymnému udaniu. Šéf rezortu dopravy Ján Figeľ (KDH) bude žiadať od svojich ľudí vysvetlenie.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Minimálne dôchodky budú asi už od januára
Minimálne dôchodky budú asi už od januára
11.5.2011
Od 1. januára 2012 plánuje ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny zaviesť inštitút minimálnej výšky dôchodku. Novela zákona o sociálnom poistení tak má odstrániť nedostatky súčasného stavu, keď poberateľ nízkeho dôchodku musí súčasne žiadať o dávku v hmotnej núdzi. Inštitút minimálneho dôchodku už viac rokov presadzovala aj Jednota dôchodcov Slovenska.
Médiá: 1
Komentáre:
3
Mihál chce, aby DSS-ky investovali odvážnejšie
Mihál chce, aby DSS-ky investovali odvážnejšie
7.5.2011
Minister práce Jozef Mihál ohlásil rozsiahle zmeny v druhom dôchodkovom pilieri. Chce zrušiť garancie v dvoch z doterajších troch fondov, a tak zaručiť vyššie výnosy pre sporiteľov. Podľa najväčšej DSS-ky sa však navrhované zmeny minú svojim účinkom. Allianz dokonca tvrdí, že zrušenie garancií je protiústavné.
Médiá: 2
Komentáre:
0
O budúcnosti Tiposu je už rozhodnuté
O budúcnosti Tiposu je už rozhodnuté
6.5.2011
Okresný súd v Bratislave včera rozhodol o tom, či národná lotériová spoločnosť Tipos získa ochranu pred veriteľmi. Verdikt sudcov však zatiaľ nie známy, rozhodnutie má byť zverejnené v najbližších dňoch. Prvotné informácie však naznačujú, že na druhý pokus súd návrh na reštrukturalizáciu spoločnosti prijal. Vstupom do ochranného režimu by sa Tipos vyhol vyplateniu 14 miliónov eur, ktoré Najvyšší súd priklepol cyperskej firme Lemikon.
Médiá: 1
Komentáre:
0
Zvyšovanie daní odmieta SaS i OKS
Zvyšovanie daní odmieta SaS i OKS
4.5.2011
Strana SaS už žiadne ďalšie zvyšovanie daní nepodporí. Odsúhlasiť rast DPH z 19 na 20 percent bolo podľa jej šéfa Richarda Sulíka len dočasným riešením, kým deficit verejných financií klesne pod 3 percentá HDP. Sulík tlačovou konferenciou reagoval na mediálne šumy v súvislosti s prípravou rozpočtových východísk. Možnosti konsolidácie štátnych peňazí vidí SaS v znižovaní výdavkov štátu či rušení daňových a odvodových výnimiek. Zvyšovanie daní je neprijateľné aj pre OKS.
Médiá: 5
Komentáre:
0
Tipos možno zachránia dostihy
Tipos možno zachránia dostihy
4.5.2011
Hospodárske noviny informovali o návrhu na záchranu Tiposu, s ktorým prišla strana Most-Híd na pondelkovej Koaličnej rade. Minister pôdohospodárstva Zsolt Simon chce, aby sa časti aktív štátnej akciovky presunuli na inú spoločnosť. Má ňou byť štátny podnik Závodisko Bratislava, ktorý u nás prevádzkuje dostihový šport a stávky na kone. Tipos by tak zostal bez majetku a peňazí a nebol by schopný zaplatiť cyperskej firme Lemikon 14 miliónov eur, ktoré jej priznal Najvyšší súd.
Médiá: 2
Komentáre:
1
Sulík dúfa, že Smer nepodporí euroval
Sulík dúfa, že Smer nepodporí euroval
2.5.2011
Predseda SaS Richard Sulík sa spolieha na to, že strana Smer-SD dodrží slovo a v parlamente nepodporí euroval II. Liberáli za stabilizačný mechanizmus nezahlasujú preto, že ho považujú za podvod na európskych daňovníkoch. Euroval podľa SaS spája výhody kapitalizmu a socializmu tým, že privatizuje zisky a socializuje straty. Sulík zdôraznil, že za 6 miliárd eur, ktoré by sme do systému vložili, vieme postaviť 300 km diaľnic.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Hosting podľa vašich potrieb od WebSupport.sk
269123456789

EID s.r.o., Grosslingova 17, 811 09 Bratislava, sk1[at]m5.sk, Tel.: + 421 2 5273 1124, Fax: +421 2 5273 1211. Inzercia na sk1.sk   
Publikovanie alebo ďalšie šírenie fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. Všetky práva vyhradené © SK1.sk