TA3  ETREND  Webnoviny  SME.sk
AKTUÁLNE TÉMY : Euroval  |  Líbya  |  Pavol Demitra  |  Založenie firmy  |  Zdravotníctvo  |  Radičová  |  Fico
Projekt sk1.sk je pozastavený a hľadá investora.
V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte
na info@sk1.sk

Mikloš trvá na deficite pod päť percent


Foto: TASR
8.6.2011
Minister financií Ivan Mikloš (SDKÚ-DS) stále verí, že sa vláde podarí znížiť tohtoročný deficit verejných financií pod päť percent HDP. Cieľ vlády v pondelok spochybnila ratingová agentúra Fitch, podľa ktorej Slovensku tento rok klesne deficit len na úroveň 5,7 percenta. Fitch vidí riziko zlyhania plánu v slabšom raste našej ekonomiky, v realizácii rozpočtových opatrení či v škrtaní výdavkov. Problémom sú najmä zadlžené nemocnice, železnice a neistý je aj predaj emisných povoleniek. Ak bude treba, vláda podľa Mikloša prijme ďalšie opatrenia.
« späť
Súvisiace články v iných médiách
  SME.sk :   Mikloš: Deficit pod päť percent dodržímeSITA  Webnoviny :   Mikloš verí, že 4,9-percentný deficit sa podarí dosiahnuť  ETREND :   Mikloš trvá na deficite pod päť percent  TA3 :   Podarí sa Miklošovi znížiť deficit podľa plánu?
Neobmedzený hosting od WebSupport.sk


Text:
Meno:  
Antispam:   ( napíšte sk1 )

Komentáre
  8.6.2011 | 11:32solkim
Tento otreštenec je najväčši zločinec v republike!!!!!! Bude horší ako mengele, bude svojou podla neho rozumnou politikou zabijať nevinných radových občanov, pretože nebudu mať z čoho žiť!!!!! Zato oni nenažrané sviíne majú super všetko a na iných nehľadia!!!!A katujú Slovenskú republiku!!!!Ale vštko je "do času", na každého raz príde!!!!!!! Nech ich boh skára!!!!! Culú sukysmradičovej "nenažranú svorku" to akože koaličnú (vraj)štvorku!!!!! Do ťazkej roboty ich poslať, potom by inak zmýšľali!!!!!!Správaju sa ako zločinci!!!!!!
  8.6.2011 | 8:04Asterix
Tento "minister" nikdy nemal rozum a nikdy nerobil veci rozumné.

EID s.r.o., Grosslingova 17, 811 09 Bratislava, info[at]sk1.sk, Tel.: + 421 2 5273 1124, Fax: +421 2 5273 1211. Inzercia na sk1.sk   
Publikovanie alebo ďalšie šírenie fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. Všetky práva vyhradené © SK1.sk