hnonline  TV
NOVINY
AKTUÁLNE TÉMY : Euroval  |  Líbya  |  Pavol Demitra  |  Založenie firmy  |  Zdravotníctvo  |  Radičová  |  Fico
Projekt sk1.sk je pozastavený a hľadá investora.
V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte.

Putin vyzval na zjednotenie bývalých štátov Sovietskeho zväzu


Foto: TASR/AP
4.10.2011
Ruský premiér Vladimir Putin oznámil, že plánuje intenzívne pracovať, v nastávajúcich najmenej šiestich rokoch, na integrácii niekdajších krajín ZSSR. Sen o zjednotení bývalých štátov Sovietskeho zväzu (ZSSR) do Eurázijskej únie predstavil v článku publikovanom v denníku Izvestija. Článok sa objavil na prvej strane s titulkom "Projekt novej eurázijskej integrácie - budúcnosť, ktorá sa začína dnes". Eurázijska únia má podľa premiéra vzniknúť na základe skúseností Európskej únie a iných regionálnych koalícií. Nepriamo zároveň kritizoval Ukrajinu, ktorá sa rozhodla zostať mimo spomínanú úniu.
« späť
Súvisiace články v iných médiách
  TV
NOVINY
:   Putin chce vrátiť minulosť, sníva o znovuzjednotení Ruska
  hnonline :   Putin chce vybudovať Eurázijskú úniu
Neobmedzený hosting od WebSupport.sk


Text:
Meno:  
Antispam:   ( napíšte sk1 )

Komentáre
  19.5.2016 | 11:58vlk severu
To by mohlo být zajímavé, jak by se tvářila EU a všichni její přisluhovači.
  21.10.2013 | 12:28Ewiak Ryszard
Prečo ma to neprekvapuje? Biblia hovorí: "V určenom čase [kráľ severa] sa vráti späť." (Daniel 11:29a) Návrat Ruska v tejto súvislosti znamená ekonomické a geopolitické zemetrasenie, rozpad eurozóny, Európskej únie a NATO. Mnohé krajiny z bývalého východného bloku sa vrátia opäť do ruskej sféry vplyvu.
  5.12.2011 | 19:58Eva
Nečetla jsem to,u nás v ČR nic není interpretováno,ale ať se vyvarují chyb z EU.Omezení a nějakých "kvot"/ ne diktát/,které vedou k závislosti a ožebračení začínajících či méně zkušených.Hlavně si neprodávejte zemi .výrobní prostředky a další ošetřit-tak ,aby zisky cizích firem nebo nových firem znovu se investovaly do země kde byly "vyrobeny".Jedině zpětná investice a modernizace.Bez půjček.Raději dejte občanům jejich akcie ,ať si hospodaří ve prospěch své země či místa doma.
  8.10.2011 | 20:46Ryszard Ewiak
To by nás nemalo prekvapovať. Biblia hovorí: "A [kráľ severa = Rusko] vráti sa do svojej zeme s veľkým bohatstvom [1945], a srdce jeho proti svätej zmluve [štátny ateizmus], a bude konať [vysoká aktivita na medzinárodnej scéne], a navráti sa do svojej zeme [rozpad Sovietskeho zväzu a Varšavskej zmluvy. Ruské vojská sa vrátili do svojej krajiny]. V určenom čase sa vráti späť [ekonomické a politické zemetrasenie, rozpad Európskej únie a NATO. Ruskí vojaci sa vrátia do krajín bývalého východného bloku]." (Daniel 11:28, 29a)
  6.10.2011 | 15:16Abra
Arba! Ty si asi primitív - a poriadny! Je to totiž dobré riešenie platné na tú krízu, ktorú vyvolal ten fľakatý "politik", ktorý tak liezol do "západných rití"! Toho fľakatého položil na lopatky obyčajný americký polodebilný cowboy.
  5.10.2011 | 11:03arba
Pomaly jedno storočie ste tieto krajiny devastovali a teraz chce len tak nasadený človek, agent kgb, niekto, čo sa ako oficiálny predstaviteľ Ruska vozí na harley vládnuť ďalším krajinám? Kde ste? Spolu s Obamom na Západe dúfam, že padne podobná vláda aj v Rusku.

EID s.r.o., Grosslingova 17, 811 09 Bratislava, sk1[at]m5.sk, Tel.: + 421 2 5273 1124, Fax: +421 2 5273 1211. Inzercia na sk1.sk   
Publikovanie alebo ďalšie šírenie fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. Všetky práva vyhradené © SK1.sk