AKTUÁLNE TÉMY : Euroval  |  Líbya  |  Pavol Demitra  |  Založenie firmy  |  Zdravotníctvo  |  Radičová  |  Fico
Projekt sk1.sk je pozastavený a hľadá investora.
V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte.

Vynikajúci Peter Sagan: Vyhral preteky Okolo Poľska

7.8.2011
Slovenský cyklista Peter Sagan sa stal celkovým víťazom pretekov Okolo Poľska. Jazdec tímu Liquigas obsadil v sobotňajšej záverečnej 7. etape v Krakove druhú priečku, v celkovom poradí ale nechal celý pelotón za sebou. Posledná etapa sa stala korisťou Nemca Marcela Kittela z tímu Skil-Shimano, ale Sagan špurtoval na druhom mieste, čo mu vynieslo cennú bonifikáciu a napokon aj celkový triumf. "Som veľmi rád, že sa mi podarilo byť vo finiši druhý. Vďaka bonifikácii som sa tak stal víťazom Okolo Poľska. Ďakujem celému tímu, lebo bez podpory kolegov by som to nezvládol. Ako som mohol prehrať o sekundy, tak som o sekundy napokon vyhral," povedal Sagan.