hnonline  Pravda.sk
AKTUÁLNE TÉMY : Euroval  |  Líbya  |  Pavol Demitra  |  Založenie firmy  |  Zdravotníctvo  |  Radičová  |  Fico
Projekt sk1.sk je pozastavený a hľadá investora.
V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte.

Nemecká: Koaličná strana je za odchod Grécka z eurozóny


2.10.2011
Alexander Dobrindt, generálny tajomník Kresťansko-sociálnej únie (CSU), ktorá je súčasťou stredopravicovej koalície spolkovej kancelárky Angely Merkelovej, vyhlásil, že Pre Grécko by bolo lepšie, keby opustilo eurozónu, pokiaľ nedokáže obnoviť svoje fiškálne zdravie. "Je celkom možné, že reštrukturalizácia gréckej ekonomiky mimo eurozóny v ohraničenom časovom období by bola jednoduchšia, než v eurozóne," povedal predseda CSU Horst Seehofer. Návrat k drachme však považuje za zlý nápad kancelárka Merkelová (CDU), ako aj jej minister financií Wolfgang Schäuble.
« späť
Súvisiace články v iných médiách
  Pravda.sk :   Nemecká koaličná CSU je za odchod Grécka z eurozóny  hnonline :   Prepúšťanie v Grécku čaká starších zamestnancov štátu  :  
Neobmedzený hosting od WebSupport.sk


Text:
Meno:  
Antispam:   ( napíšte sk1 )

Komentáre
  3.10.2011 | 19:34apolón
NO KONECNE MUDRE SLOVA, A NECH GRECI SI SVOJE DLHY PLATIA Z PREDAJA SVOJHO MAJETKU-OSTROVOV,PRISTAVOV A ESTE MI JEDNO POVEDZTE,AKO JE TO MOZNE,ZE V GRECKU ESTE NIE JE VSETKO SPRIVATIZOVANE.vSAK NAJHLAVNEJSOU PODMIENKOU SLOVENSKA PRE VSTUP DO EU BOLO VZDAT SA STTANEHO MAJETKU V PROSPECH SUKROMNEHO.KU-VA TO ZNAMENA,ZE V GRECKU JE SOCIALIZMUS A PRIDE KOMUNIZMUS.TO JE AKO ZLY SEN.

EID s.r.o., Grosslingova 17, 811 09 Bratislava, sk1[at]m5.sk, Tel.: + 421 2 5273 1124, Fax: +421 2 5273 1211. Inzercia na sk1.sk   
Publikovanie alebo ďalšie šírenie fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. Všetky práva vyhradené © SK1.sk