AKTUÁLNE TÉMY : Euroval  |  Líbya  |  Pavol Demitra  |  Založenie firmy  |  Zdravotníctvo  |  Radičová  |  Fico
Projekt sk1.sk je pozastavený a hľadá investora.
V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte.

Vuelta: Peter Sagan triumfoval aj v dvanástej etape

1.9.2011
Dvadsaťjedenročný Peter Sagan z tímu Liquigas-Cannondale zvíťazil vo štvrtkovej 12. etape na cyklistických pretekoch Okolo Španielska (Vuelta a Espaňa). Slovák zvládol 160 km dlhú trať z Ponteareasu do Pontevedry za 4:03:01. Druhé miesto v hromadnom špurte obsadil Nemec John Degenkolb, tretí skončil Talian Daniele Bennati. "Ten záver mi bol ako šitý na mieru, maximálne mi vyhovoval. Ďakujem celému tímu za podporu," povedal Sagan pre televíziu Eurosport. Pre Žilinčana je to už druhé etapové víťazstvo na prestížnych pretekoch po španielskych cestách. Predtým preťal cieľovú pásku ako prvý v 6. etape z Ubedy do Córdoby.
« späť
  Webnoviny :   Fantastický Peter Sagan vyhral 12. etapu na Vuelte  SME.sk :   Sagan s druhým triumfom na Vuelte - zvíťazil v 12. etape  aktuálne.sk :   Etapa ako stvorená pre Sagana. Prešpurtoval súperov  d-sport.sk :   Sagan s druhým etapovým triumfom na Vuelte!