aktuálne.sk  SME.sk
AKTUÁLNE TÉMY : Euroval  |  Líbya  |  Pavol Demitra  |  Založenie firmy  |  Zdravotníctvo  |  Radičová  |  Fico
Projekt sk1.sk je pozastavený a hľadá investora.
V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte
na info@sk1.sk

Zber podpisov pre stranu začne Matovič v stredu


Foto: TASR
16.8.2011
Nezávislý poslanec Igor Matovič začne už v stredu zbierať 10-tisíc podpisov potrebných na vznik vlastnej politickej strany. "Do konca augusta chceme každý deň vyzbierať tisíc podpisov. Začíname v Banskej Bystrici a vo Zvolene." S registráciou strany chce však ešte chvíľu počkať. Ak poslanci na septembrovej schôdzi schvália Matovičov návrh, aby mohli do parlamentu kandidovať aj nezávislí, podpisy nepoužije. Strana by sa mala volať Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti. S niektorými sa vraj už skontaktoval, mená však zatiaľ neprezradil. "Rozhodne však nechceme celebrity typu chlapa, ktorý má šesť detí so šiestimi ženami," povedal Matovič. Politológovia si myslia, že nová strana osloví skôr konzervatívnych voličov KDH ako liberálov sympatizujúcich so SaS.
« späť
Súvisiace články v iných médiách
  SME.sk :   Matovič začne zajtra zbierať podpisy na stranu  aktuálne.sk :   Matovič odštartuje cestu za stranou v stredu
Neobmedzený hosting od WebSupport.sk


Text:
Meno:  
Antispam:   ( napíšte sk1 )

Komentáre
  16.8.2011 | 17:00Áron
V parlamente môže sedieť "akýsi nezávislý" vďaka tomu, že pár demen....ch Slovákov volilo Sulíka, ktorý je zrejme závislý od viacerých vecí len od rozumu nie.
  16.8.2011 | 16:01Maroš
Kaito, rad na členstvo začína na WC a dopracovali sme sa až k tomu, že ľuďom táto "strana" nesmrdí a nájde sa zopár dementov, ktorí by sa radi podobali Matovičovi, len preto, že nevedia určiť čo je Matovičovi. Je to len a len ich problém. Matovič je nezávislý exkrement-pardón-element.
  16.8.2011 | 13:44voloďaba
Ja som asi blbec, ale stále neviem pochopiť, ako je možné: Keď sa v parlamentných voľbách volia politické strany, ktoré si do parlamentu dajú svojich nominantov, poslancov..... ako môže v parlamente sediet akýsi "nezávislý" element??? Ked nie si v žiadnej strane (resp. v tej strane za ktorú ľud vo voľbách hlasoval), zmizni aj s parlamentu..... či ???
  16.8.2011 | 9:01Kaito
Kde je rad na členstvo v tej strane?

EID s.r.o., Grosslingova 17, 811 09 Bratislava, info[at]sk1.sk, Tel.: + 421 2 5273 1124, Fax: +421 2 5273 1211. Inzercia na sk1.sk   
Publikovanie alebo ďalšie šírenie fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. Všetky práva vyhradené © SK1.sk