AKTUÁLNE TÉMY : Euroval  |  Líbya  |  Pavol Demitra  |  Založenie firmy  |  Zdravotníctvo  |  Radičová  |  Fico
Projekt sk1.sk je pozastavený a hľadá investora.
V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte.
Zahraničné Domáce Zaujímavé Ekonomika Politika Šport Krimi Veda a technika Zaujímavosti Zdravie Kultúra Video
Staršie >><< Novšie
2.10.2011 - Nedeľa
Nemecká: Koaličná strana je za odchod Grécka z eurozóny
Nemecká: Koaličná strana je za odchod Grécka z eurozóny
2.10.2011
Alexander Dobrindt, generálny tajomník Kresťansko-sociálnej únie (CSU), ktorá je súčasťou stredopravicovej koalície spolkovej kancelárky Angely Merkelovej, vyhlásil, že Pre Grécko by bolo lepšie, keby opustilo eurozónu, pokiaľ nedokáže obnoviť svoje fiškálne zdravie. "Je celkom možné, že reštrukturalizácia gréckej ekonomiky mimo eurozóny v ohraničenom časovom období by bola jednoduchšia, než v eurozóne," povedal predseda CSU Horst Seehofer. Návrat k drachme však považuje za zlý nápad kancelárka Merkelová (CDU), ako aj jej minister financií Wolfgang Schäuble.
Médiá: 2
Komentáre:
1
Na protirómskej demonštrácii v Sofii sa zúčastnilo 2-tisíc ľudí
Na protirómskej demonštrácii v Sofii sa zúčastnilo 2-tisíc ľudí
2.10.2011
Stúpenci bulharských pravicových zoskupení v sobotu protestovali v hlavnom meste krajiny proti "beztrestnosti Rómov", "rómskemu teroru" a "sociálnemu parazitovaniu". Požadovali pritom prísnejšie tresty a účinnejšie opatrenia proti rómskej kriminalite vrátane trestu smrti. Bulharsko už niekoľko dní zažíva etnické napätie, ktoré v niektorých prípadoch prerástlo v násilie. Nepokoje vyvolala smrť 19-ročného etnického Bulhara, ktorého v obci Katunica východne od Sofie údajne zámerne autom zrazil príbuzný miestneho rómskeho vodcu. Na žiadosť bulharského prezidenta Georgia Parvanova v sobotu mimoriadne rokovala Bezpečnostná rada štátu.
Médiá: 3
Komentáre:
1
reklama

Multihosting pre 10 domén už od 9 Eur od WebSupport.sk
Tisíce ľudí prišli na pohreb popraveného Troya Davisa hnonline
2.10.2011
Tisíce ľudí zaplnili v sobotu baptistický kostol v meste Savannah v americkom štáte Georgia, kde sa konal pohreb Troya Davisa, popraveného za vraždu policajta. Tento prípad pritiahol pozornosť sveta, pretože mohlo dôjsť k justičnému omylu...  »
Protesty na Wall Street: Zatkli vyše 700 ľudí
2.10.2011
Takmer 700 demonštrantov zatkla v sobotu newyorská polícia počas protestov proti zlej ekonomickej situácii a rastúcej moci bánk. Úrady podľa oficiálneho zdôvodnenia zatkli demonštrantov za to, že blokovali premávku na Brooklynskom moste. Na akcii s názvom Occupy Wall Street (Obsaďte Wall Street) sa zúčastnilo približne 1 500 aktivistov. Niektorí z nich demonštrujú na Wall Street - symbole moci amerického finančného priemyslu - už dva týždne. Protestujúcich podporili niektoré celebrity. V tábore sa zastavil napríklad americký oscarový filmár Michael Moore a herečka Susan Sarandonová.
Médiá: 1
Komentáre:
0
Václav Havel dostal k 75. narodeninám od Albrightovej starožitný kompas aktuality
2.10.2011
V pražskom kultúrnom centre DOX sa v sobotu večer začala oslava 75. narodenín Václava Havla, bývalého československého a českého prezidenta...  »
Fico je za euroval, podľa Krajcera Smer vodu káže a víno pije
Fico je za euroval, podľa Krajcera Smer vodu káže a víno pije
2.10.2011
"Je to hanebný postup. Smer je európsky unikát, nechce hlasovať, aj keď je za. Toto politikárčenie je absurdné. Smer vodu káže a víno pije," uviedol v nedeľnej diskusnej relácii Televízie Markíza Na telo minister kultúry Daniel Krajcer (SaS), ktorý tak kritizoval avizovaný postup strany Smer-SD hlasovať za euroval len v prípade, že koalícia zagarantuje aspoň 76 hlasov. "Ak sa ukáže, že nie sú schopní vládnuť a prijímať rozhodnutia takéhoto vážneho charakteru, určite euroval prejde s našimi hlasmi, o tom nepochybujte, my sme za euroval," povedal v nedeľu šéf sociálnych demokratov Robert Fico. V takom prípade však musí podľa neho nastať buď rekonštrukcia vlády, alebo predčasné parlamentné voľby.
Médiá: 6
Komentáre:
4
Mladíka z Košíc nakazili vírusom HIV pri transfúzii
Mladíka z Košíc nakazili vírusom HIV pri transfúzii
2.10.2011
Televízia Markíza vo svojej sobotnej hlavnej spravodajskej relácii informovala o prvom potvrdenom prípade pacienta, ktorý sa nakazil vírusom HIV z krvnej transfúzie priamo počas operácii. Išlo o 17-ročného Filipa z Košíc, ktorý v roku 2007 po ťažkom úraze absolvoval sériu operácií a s krvnými transfúziami. Lekári vtedy mladému mužovi život zachránili, no niekoľko mesiacov po zákrokoch diagnostifikovali vírus HIV. "Som veľmi vďačný doktorom, že ma zachránili, ale dali mi aj ďalšiu ranu, s ktorou musím žiť," povedal Filip v rozhovore pre televíziu. Univerzitná nemocnica L. Pasteura v Košiciach sa bráni, že chybu neurobila a ich postup bol štandardný.
Médiá: 4
Komentáre:
1
Homosexuálov ukrýva aj slovenská armáda TVNOVINY
2.10.2011
Gejom a lesbám v našej armáde žiaden oficiálny postih za inú ako heterosexuálnu orientáciu nehrozí...  »
Krádeží áut je najmenej za dvadsať rokov
Krádeží áut je najmenej za dvadsať rokov
2.10.2011
Podľa údajov Prezídia Policajného zboru SR je počet ukradnutých áut na Slovensku v tomto roku historicky najnižší za posledných 20 rokov. "V prvom polroku tohto roka polícia zaznamenala 1362 prípadov krádeží motorových vozidiel, čo je o 346 menej ako v porovnateľnom období minulého roka," uviedol pre TASR policajný hovorca Michal Slivka. Polícia podľa neho k zníženiu počtu krádeží dospela častejšími hliadkami v rizikových oblastiach, ale aj krokmi, ktoré sťažujú legalizáciu kradnutých vozidiel. "Napríklad zverejnenie odcudzených vozidiel na internete," dodal.
Médiá: 1
Komentáre:
0
V nedeľu bude na Slovensku veľmi teplo Webnoviny
2.10.2011
Počasie bude jasné až polojasné. Najvyššia denná teplota dosiahne 22 až 27 stupňov Celzia...  »
reklama

Multihosting pre 10 domén už od 9 Eur od WebSupport.sk
SMK očakáva predčasné voľby, začína sa na ne pripravovať
SMK očakáva predčasné voľby, začína sa na ne pripravovať
2.10.2011
"Prišli sme k záveru, že musíme urýchliť prípravu Strany maďarskej koalície (SMK) na možné predčasné voľby, aktualizovať náš program v zmysle nových výziev, ako je európska hospodárska a finančná kríza," uviedol v sobotu na tlačovej konferencii po Republikovej rade SMK predseda strany József Berényi. V prípadných parlamentných voľbách chce SMK prekonať 5-percentnú minimálnu hranicu na vstup do parlamentu. "Náš cieľ je návrat do parlamentu," vyhlásil Berényi. Najlepšími politickými spojencami sú podľa Berényiho SDKÚ-DS a KDH, čo SMK potvrdila aj frakcia európskych ľudovcov.
Médiá: 3
Komentáre:
0
Video: V Prahe prvýkrát pristálo najväčšie dopravné lietadlo sveta
2.10.2011
Najväčšie dopravné lietadlo súčasnosti - Airbus A380 - pristálo v nedeľu ráno na pražskom letisku Ruzyně. Stroj patrí nemeckej leteckej spoločnosti Lufthansa a hlavné mesto Českej republiky navštívil pri príležitosti 45. výročia pôsobenia spoločnosti u našich západných susedov. Airbus A380 má rozpätie krídel takmer 80 metrov, dlhý je 73 metrov. Na palube dokáže prepraviť viac ako 850 pasažierov. Pražské letisko kvôli príletu obrích lietadiel nechalo zmodernizovať nástupné tunely k trom stanovištiam za zhruba 177 miliónov českých korún. Airbus A380 následne odletel na podobnú propagačnú akciu do Maďarska.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Video: Pes, ktorý bol v minulom živote nindžom
2.10.2011
Majitelia tohto psa asi nemajú inú možnosť ako držať svojho domáceho miláčika zatvoreného v dome. Zo záhrady totiž dokáže bez problémov ujsť, nezastaví ho pritom ani takmer trojmetrový plot.
Komentáre:  0
Video: Hluchá žena prvýkrát v živote počula svoj hlas
2.10.2011
Dvadsaťdeväťročná Američanka Sarah Churmanová bola od narodenia hluchá. Pred dvomi mesiacmi však podstúpila operáciu, pri ktorej jej lekári voperovali špeciálny ušný implantát s názvom Esteem. Vďaka nemu Churmanová prvýkrát v živote zistila, ako vlastne znie jej hlas. Zariadenie je umiestnené v strednom uchu, preberá vibrácie, ktoré sa dostanú do ucha. Tie následne posiela do zvukovodu a zároveň konvertuje na elektrické signály, ktoré mozog dokáže dekódovať. Moment, keď Sarah prvýkrát počula svoj vlastný hlas, zachytil na videokameru jej manžel. Američanka sa neubránila dojatiu a vyhŕkli jej z očí slzy šťastia.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Video: Volejbalový pes sa naučil hrať basketbal
2.10.2011
Pes Petey, ku ktorého najobľúbenejším hrám patrí volejbal, sa dokázal naučiť hádzať basketbalovú loptu do koša.
Komentáre:  0
Americké deti budú do školy budiť celebrity
Americké deti budú do školy budiť celebrity
2.10.2011
Niektorí americkí školáci budú mať to (ne)šťastie, že im pri rannom vstávaní budú okrem rodičov pomáhať aj ďalší dospeláci. Nebudú to však ich učitelia či iní zamestnanci školy. Reč je v tomto prípade o celebritách. Študentov bude v najbližších siedmich týždňoch telefonicky zobúdzať hlas ich obľúbeného umelca či športovca. Školákov tak napríklad môže budiť aj nahrávka hlasu rapera Wiza Khalifu alebo speváčky Nicki Minaj. Do projektu nadácie Get Schooled Foundation New York sa zapojilo 85 škôl v 17 amerických štátoch. Celkovo sa na ňom zúčastní až 88 000 detí.
Médiá: 1
Komentáre:
0
Koncert pre Michaela Jacksona uvidíte aj na Facebooku Webnoviny
2.10.2011
Fanúšikovia a fanúšičky Michaela Jacksona si budú môcť pozrieť pripravovaný spomienkový koncert cez Facebook...  »

1.10.2011 - Sobota
Maastricht: Slováka už v coffee shope neobslúžia
Maastricht: Slováka už v coffee shope neobslúžia
1.10.2011
V holandskom Maastrichte môžu od prvého októbra navštevovať tzv. coffee shopy už iba občania Holandska, Belgicka a Nemecka. V Maastrichte sa v súčasnosti nachádza 14 coffee shopov, ktoré ročne pritiahnu približne dva milióny turistov. Magistrát sa s majiteľmi obchodov predávajúcimi marihuanu zároveň dohodol na presunutí ich prevádzok mimo centra mesta. Tí v krajine celkovo minú odhadom 250 miliónov eur. Jej predaj umožňuje zákon platiaci v Holandskom kráľovstve od roku 1976. Politika tolerancie umožňuje vlastníctvo najviac piatich gramov marihuany, špecializované kaviarne môžu disponovať najviac 500 gramami tejto látky.
Médiá: 2
Komentáre:
1
V Amerike zabíja listéria z ananásových melónov
V Amerike zabíja listéria z ananásových melónov
1.10.2011
Konzumácia kontaminovaných ananásových melónov sa stala osudnou už 15 ľuďom, ďalších 84 sa bakteriálnym ochorením nakazilo. Prípady hlásia už z 19 štátov. Najviac mŕtvych (5) je z Nového Mexika. Nákaza vypukla na konci júla, pričom spoločnosť melóny stiahla z predaja až v polovici septembra. Ide o najsmrteľnejšiu nákazu potravinami za viac ako desaťročie. Infekcia, ktorú listérie z melónov spôsobujú, je nebezpečná najmä pre starších ľudí, tehotné ženy a pacientov s oslabenou imunitou.
Médiá: 1
Komentáre:
0
Filipíny zasiahol druhý tajfún v priebehu týždňa hnonline
1.10.2011
Druhý tajfún v priebehu týždňa dnes zasiahol juh Filipín, ktoré sa ešte spamätávajú zo záplav spôsobených tajfúnom Nesat...  »
reklama

Multihosting pre 10 domén už od 9 Eur od WebSupport.sk
Arménska opozícia začala týždňový nepretržitý protest SME.sk
1.10.2011
Najväčší opozičný blok v Arménsku v piatok začal týždeň trvajúci nepretržitý protest v centre Jerevanu, aby zvýšil nátlak na politických protivníkov a dosiahol splnenie svojej požiadavky, ktorou je vypísanie predčasných volieb...  »
Dúhový pochod sa v Belehrade konať nebude
Dúhový pochod sa v Belehrade konať nebude
1.10.2011
Pripravovaný pochod homosexuálov sa zajtra v srbskom Belehrade konať nebude. Srbi sa poučili z minulého roku, kedy sa pri podobnej akcii nevyhli násiliu, ktorého výsledkom bolo 150 zranených najmä z radov policajtov. Ani ohlásený nedeľný pochod nemal byť iba pokojným demonštrovaním sexuálnej orientácie. Na podujatí sa mali objaviť aj pravicoví extrémisti, ktorí zase chceli vyjadriť protest proti homosexuálom. Cieľom zákazu pochodu je "zamedziť ohrozeniu verejného poriadku a pokoja" a polícia proti prípadným porušovateľom zakročí "všetkými prostriedkami", varoval minister vnútra Ivica Dačič a nariadil polícii zrušiť plánované podujatia.
Médiá: 2
Komentáre:
1
Malacky: Hlina sťahoval kontajner k primátorovi, neúspešne
Malacky: Hlina sťahoval kontajner k primátorovi, neúspešne
1.10.2011
Občiansky aktivista a podnikateľ Alojz Hlina sa v sobotu pokúsil presťahovať svoj kontajner spred domu rómskej rodiny na Družstevnej ulici pred rodinný dom primátora Malaciek Jozefa Ondrejku. Zabránila mu v tom však polícia, podľa ktorej išlo o nelegálne zabratie verejného priestranstva. Neprispôsobivá rómska rodina sa na Družstevnú ulicu prisťahovala asi pred dvoma rokmi. Zápach, potkany a hlučné správanie sa členov rómskej rodiny iritovalo ich susedov, osobitne rodinu Dobrovodskovcov. Alojz Hlina na seba v tomto prípade upozornil tým, že pred chatrče rómskej rodiny dal pristaviť dva kontajnery. Jeden slúžil ako dočasná škôlka a druhý ako sociálne zariadenie.
Médiá: 2
Komentáre:
2
Abrhan: Vládnutie po neschválení eurovalu by bolo problematické
Abrhan: Vládnutie po neschválení eurovalu by bolo problematické
1.10.2011
Podľa podpredsedu KDH Pavla Abrhana by pokračovanie vládnutia súčasnej koalície bolo v prípade neschválenia eurovalu problematické. Keď koalícia euroval nechváli, budú na stole dve riešenia. "Znovu sa môže zopakovať hlasovanie s tým, že tomu budú predchádzať rokovania s opozíciou. Alebo druhá alternatíva môže byť, že vláda sa rozhodne, že pri druhom hlasovaní to môže spojiť s dôverou vláde a buď tá vláda to zvládne, alebo tým pádom by padala vláda. Iné riešenia nevidím," povedal Abrhan v diskusnej relácii Slovenského rozhlasu Sobotné dialógy. Abrhan si myslí, že rokovania s opozíciou sú dnes nemožné, pretože by to ohrozilo rokovania so stranou SaS.
Médiá: 4
Komentáre:
1
Kukláči majú nového šéfa, Ján Rejda skončil
Kukláči majú nového šéfa, Ján Rejda skončil
1.10.2011
Policajti z Útvaru osobitného určenia majú nové vedenie. Jeho doterajší šéf Ján Rejda bol podľa oficiálnych informácií zo služobného pomeru uvoľnený na vlastnú žiadosť. Rejdu pritom policajný prezident Jaroslav Spišiak odvolal už pred pár týždňami. Na jeho poste bude po novom úradovať Štefan Hamran, ktorý je z prostredia elitnej jednotky. Prečo musel Rejda odísť, Spišiak oficiálne nevysvetlil. Špekuluje sa však aj o možnej strate dôvery. Na útvar osobitného určenia nastúpil Rejda v roku 1992, velil mu od roku 2009, keď policajný zbor viedol Ján Packa.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Figeľ dal Skanske vopred 20 miliónov, odísť nemieni SME.sk
1.10.2011
Pravda tvrdí, že Figeľov rezort cez Národnú diaľničnú spoločnosť odklepol odškodné takmer 20 miliónov pre firmu Skanska, ktorá si peniaze nárokovala za výstavbu bratislavského tunela Sitina...  »
Podnikateľ Talapka, majiteľ čiernej megastavby, ide opäť pred súd TVNOVINY
1.10.2011
Zástupcovia firmy Esterhazy, ktorých vraj podnikateľ Cyril T. poškodil o 196 miliónov korún, by mali v pondelok (3.10.) vypovedať na pojednávaní Okresného súdu v Pezinku...  »
reklama

Multihosting pre 10 domén už od 9 Eur od WebSupport.sk
Slováka v Maďarsku zabilo chýbajúce poistenie
Slováka v Maďarsku zabilo chýbajúce poistenie
1.10.2011
Lacnejšie náklady niektorých Slovákov lákajú, aby sa presťahovali iba kúsok za hranice. Dlhodobý pobyt v Maďarsku či Rakúsku, kde sa Slováci väčšinou usadia, však má aj riziká. Slováka žijúceho v Maďarsku zabila možno obyčajná nevoľnosť. Zdravotníci mu nepomohli, pretože si v našej susednej krajine neplatil poistenie. Ani Európsky zdravotný preukaz mu život nezachránil. Slovenské zdravotné poisťovne neraz upozornili, že ani pri dovolenkách nemusí európsky preukaz stačiť na to, aby sa ľudia vyhli dodatočným platbám za prípadnú liečbu. Platí iba pre krátkodobé pobyty.
Médiá: 2
Komentáre:
0
Prví z lekárov si svoje výpovede rozmysleli. Možno nie poslední
Prví z lekárov si svoje výpovede rozmysleli. Možno nie poslední
1.10.2011
Číslo 2411 už neplatí. Odhodlanosť niektorých lekárov pomaly upadá a svoje výpovede postupne sťahujú späť. Ako prví tak urobili už vo štvrtok dvaja lekári z Fakultnej nemocnice v Nitre. Svoje rozhodnutie prehodnotilo aj desať lekárov z Prešova a ďalší z Bratislavy. K hromadnej výpovedi sa nakoniec nepridala ani skupina 17 lekárov z banskobystrického srdcovo-cievneho ústavu. Napriek tomu len z troch najväčších nemocníc v Bratislave, Košiciach a v Banskej Bytrici podalo výpoveď takmer tisíc lekárov. Ministerstvo zdravotníctva však naďalej trvá na tom, že o pacienta bude náležite postarané.
Médiá: 3
Komentáre:
2
Video: Do ruského kola narazilo lietadlo
1.10.2011
V zábavnom parku pri východoaustrálskom meste Taree došlo v sobotu k bizarnej nehode. Malé lietadlo tam narazilo do ruského kola a následne zostalo v zábavnej atrakcii zakliesnené. Pri nehode nikto neutrpel vážnejšie zranenia. V kabínkach ruského kola uviazlo niekoľko ľudí vrátane malých detí. Na ich vyslobodenie museli záchranári použiť žeriav. Päťdesiattriročného pilota Paula Coxa a jeho 32-ročného pasažiera dostali dole takmer po troch hodinách. Cox povedal, že ruské kolo nevidel, až kým do neho nenarazil.
Médiá: 1
Komentáre:
0
Český lekár natáčal porno na vatikánskom veľvyslanectve Webnoviny
1.10.2011
Kontroverzný český lekár Jaroslav Barták, ktorý sa pýšil kontaktmi na českých politikov, natáčal na vatikánskom veľvyslanectve v Prahe pornofilm...  »
Muž sa s autom zrútil na dno rokliny, na záchranu čakal šesť dní
1.10.2011
Američan David LaVau sa vybral na výlet do mesta Oxnard na juhu Kalifornie. Mala to byť zrejme návšteva na jeden deň. Z tejto "návštevy" sa ale vrátil až takmer po týžni za asistencie záchranárov. Z pokojnej cesty autom sa vykľul pád cez útes zo 61-metorvej výšky priamo do rokliny. Tam čakal na záchranu celých šesť dní, keď ho objavila jeho vlastná rodina. Muž prežil neuveriteľných šesť dní vďaka konzumácii listov a vode z potoka. Napriek niekoľkým zlomeninám mal veľké šťastie. Iba neďaleko našli hasiči ďalší vrak auta a v ňom bohužiaľ už mŕtveho vodiča.
Médiá: 1
Komentáre:
0
Boeing plný ľudí letel hore bruchom, zlyhal ľudský faktor
1.10.2011
Incident sa stal v Japonsku na vnútroštátnej linke z mesta Naha, na ostrove Okinawa, do Tokia. Japonský úrad pre bezpečnosť leteckej dopravy potvrdil chybu druhého pilota. Ten chcel pustiť do kabíny kapitána, ktorý sa vracal z toalety. V nepozornosti však prepol kormidlo. Stodvanásť cestujúcich sa tak nečakane ocitlo dolu hlavou vo výške 12 500 metrov. Lietadlo pritom kleslo o dva kilometre. Druhý pilot však dostal situáciu rýchlo pod kontrolu a let pokojne pokračoval ďalej. Pri neplánovanom manévri sa zranili dve letušky. Letecká spoločnosť sa cestujúcim za spôsobené nepríjemnosti ospravedlnila.
Médiá: 1
Komentáre:
0
Ulicami Bruselu sa prechádza tučniak, môžete ho stretnúť aj v potravinách
1.10.2011
Tučniak, ktorý sa prechádza mestom však nie je zo zvieracej ríše. Už viac ako 40 rokov sa v kostýme tučniaka pohybuje Alfred David, ktorý je týmto zvieraťom úplne posadnutý. Jeho mánia prišla po tom, ako v roku 1968 havaroval. Zranenia spôsobili, že už navždy bude krívať, a preto mu kolegovia dali prezývku "Pán Tučniak". Vtedy sa začal o tučniaky zaujímať. Jeho dom sa zaplnil tisíckami suvenírov, nové "hobby" mu vynieslo slávu, no pripravilo ho o manželku. V tom mu teda snaha o podobnosť s tučniakmi nevyšla, pretože práve tie majú za celý život iba jedného partnera, ku ktorému sa vracajú.
Médiá: 1
Komentáre:
0
TOP 10: Najobľúbenejší zamestnávatelia na svete v roku 2011 aktuality
1.10.2011
Spoločnosť Universum oslovila 160 000 uchádzačov o zamestnanie, aby zistila, ktoré firmy sú pre nich najpríťažlivejšie...  »
Novozélanďan si viac ako dva roky užíval cudzie milióny TVNOVINY
1.10.2011
Polícia v Hongkongu zadržala Novozélanďana čínskeho pôvodu, ktorému pred dva a pol rokmi jeho banka omylom poslala na účet v prepočte necelých šesť miliónov eur...  »

Hosting podľa vašich potrieb od WebSupport.sk
Od dátumu:   Počet dní:

EID s.r.o., Grosslingova 17, 811 09 Bratislava, sk1[at]m5.sk, Tel.: + 421 2 5273 1124, Fax: +421 2 5273 1211. Inzercia na sk1.sk   
Publikovanie alebo ďalšie šírenie fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. Všetky práva vyhradené © SK1.sk