AKTUÁLNE TÉMY : Euroval  |  Líbya  |  Pavol Demitra  |  Založenie firmy  |  Zdravotníctvo  |  Radičová  |  Fico
Projekt sk1.sk je pozastavený a hľadá investora.
V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte.

Vuelta: Skvelý Peter Sagan vyhral šiestu etapu

25.8.2011
Slovenský cyklista Peter Sagan zvíťazil v dnešnej 6. etape na cyklistických pretekoch Okolo Španielska (Vuelta a Espaňa). Jazdec stajne Liquigasu zvládol 196,8 km dlhú trať z Ubedy do Córdoby za 4:38:22 hodín. Dvadsaťjedenročný Žilinčan tak dosiahol svoje prvé víťazstvo na pretekoch Grand Tour v kariére. "Je to pre mňa fantastické víťazstvo. Ten zjazd bol naozaj veľmi nebezpečný. Takto sme to mali naplánované a všetko nám vyšlo. Boli sme dohodnutí, že vyhrá Nibali, no ten závere bol veľmi hektický, tak som to zobral na seba a vyhral som," povedal pre Eurosport vôbec najmladší účastník tohtoročnej Vuelty. V celkovom hodnotení figuruje Sagan so stratou 35:56 minút na 84. priečke.
« späť
  Pravda.sk :   Fantázia! Sagan vyhral 6. etapu Vuelty  aktuality :   Vuelta: Peter Sagan vyhral 6. etapu!  aktuálne.sk :   Famózny Sagan na Vuelte ufujazdil konkurencii  hnonline :   Sagan zažiaril na Vuelte. Vyhral šiestu etapu  d-sport :   Sagan víťazom 6. etapy na Vuelte!